Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Afrikai óriáscsiga terráriumot...

Afrikai óriáscsiga terráriumot hogyan kell berendezni, hogy jó legyen nekik?

Figyelt kérdés
Nemsokára megjön a megrendelt két csigám, még kicsikék. Annak már rendesen utánanéztem, hogy mit esznek, mennyit, hogyan viselkednek, de arról nem találtam tuti infokat, hogy hogyan kell a legjobban berendezni egy terráriumot nekik. Segítenétek?
2011. aug. 3. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

hát én csak földet tettem be nekik, meg faágat, mikor voltak.

Aztán mikor megnőttek, egy nap...jöttek elő a kis csigák, de reeeengeteg. Akkor mondtam, oké, ez nekem nem kell:D és elköltöztek unokatesómhoz hihi:P


23N

2011. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jah, és azt hiszem, hogy a talajnak mindig nedvesnek kell lenni.
2011. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

meg jól fedd le a terráriumot, de azért legyen rés szellőzni.

Igazából túl komoly berendezést nem igényelnek.

2011. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hollófernyiges ***** válasza:
Ha megnőnek úgyis széttúrnak mindent és megeszik a növényeket. Nappalra szeretnek elbújni, tegyél be valami nagyobb fakérget ami alá elhúzódhatnak, én időnként bevetem valamivel a földjüket. A kicsírázott magokat úgyis megeszik/beforgatják, de kajának se rossz és egy ideig legalább van valami zöldjük is. Legyen nekik szépiacsont, esetleg víz egy nehezen felfordítható edényben (a nagyoknak ilyen nem nagyon van, minden alá bebújnak és felborítják).
2011. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!