Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok adományozni az...

Mit szoktatok adományozni az állatmenhelyeknek?

Figyelt kérdés
Pénzen kivül mi mást adtok még!?
2011. aug. 3. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sárgarépát a lómenhelynek. =) Meg néha nyalósót.
2011. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

kutyakaját


de kérdezd meg, mire van szükségük: tálak, takarók, maradék vagy bontott, de használható faanyag, építési anyag, csempe, beton, stb., élősködő ellenes szerek, pórázok, hordozók, nyakörvek, takarítószerek, kötszerek (akár lejárt szavatosságúak is)...ilyesmikre szinte mindig szükség van

2011. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a múltkor a kutyaházat adtuk oda, mert sajnos elpusztult a kutyánk...
2011. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kutya és macskatápot, pórázt, papír kéztörlőt, fertőtlenítőszert, de volt már szükségük mobiltelefonra is, a régimet nekik adtam.

Egyébként a honlapjukon kint szokott lenni, hogy miket kérnek. Pl. kértek már sok karton papírt is, hogy a kutyák alá tegyék.

2011. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor külföldre költöztünk, odaadtuk egy nagy zsák jó minőségű kutyatápot, ami megmaradt. Valamint a kutyám sose használt, szuper ketrecét és persze egy csomó pénzt. Az összegyűlt aprópénzt is be szokták venni.

Ha ilyesmit adsz, ügyelj arra, hogy nagyon tiszta legyen, nagy a fertőzésveszély használt cuccok esetében, kutyapanziókba pl. gyakran be sem lehet vinni semmit, még egy nyakörvet sem.

A legjobb megkérdezni, hogy mire van leginkább szükség éppen, és azt adni.

2011. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Lómenhelyre már én is vittem répát, meg egy csomó almát is.
2011. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül régi labdákat játszani nekik, macska és kutya játékokat, szénát ha rágcsálójuk is van. Állat vitaminokat,állat konzerveket, kutya, macska kosarakat, esetleg macska Wc-t. Bútorlapokat, működő de régi hűtőt (ebben tárolnak sok mindent), szekrényeket, polcokat ha kell nekik, csibehálót, esetleg rongyokat amit a fekhelyekre tesznek.
2011. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
még nem volt alkalmam adományozni, de most készülök egy kisebb adag holmival menhelyen élő lovaknak. :) pl. a lovardába vettem pár új vezetőszárat, a régi (de még jó és használható) darabokat pedig elviszem majd. tervezem kefék beszerzését, illetve kötőfékeket is fogok vinni.
2011. aug. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én is most készülök adományozni!:)

De én most csak kutyusoknak tudok segíteni itt a közelben nincs lovas állatvédők, se menhely. =/

Köszönöm a válaszokat!:)

2011. aug. 4. 09:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Én pénzt szoktam.

Önkénteskedni nincs időm, saját tulajdonom még nincs. (tanuló vagyok) Így a legegyszerűbb, ha havonta utalok egy picit nekik.

2011. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!