Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Félsz a darazsaktól/méhektől?

Félsz a darazsaktól/méhektől?

Figyelt kérdés
Pát napja szállt be 3 méh a szobámba (a tetőtér átka), és majdnem beleültem az egyikbe. Sírógörcsöt kaptam, és nagy erőt vettem magamon, és lefújtam Chemotoxal.. :( Van még valaki, aki ennyire fél tőlük?
2011. aug. 5. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon félek tőlük én sikítva menekülök előlük:D Ráadásul allergiás vagyok a csípésükre:S
2011. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

A multkor kinyitottam egy régi kamra ajtót... ott fészkeltek vagy 30-an, az egyiknek nem tetszettem és megcsípte a honom alját amikor összecsuktam. Volt kiabálás rendesen. Azóta én is hessegetek ahogy belefér. :) Mellesleg hosszúlábú darázs volt. :)


ui.: A méhek barátságosak, ők nem bántanak. :)

2011. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

Nem.

Egy vipera még csak-csak megijesztene, meg abba úgy bele is lehet halni, de egy méh? Ha csak nem vagy allergiás a csípésére, akkor semmi bajod nem történhet. Megcsíp/harap, katonadolog:)

A szúnyog is megcsíp, csak az kevésbé fájdalmas, de a végeredmény szinte ugyanaz. Lesz egy puklid, aztán elmúlik.

Bögöly és a lódarázs más tészta, az jobban fáj.

2011. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon félek tőlük, főleg a darazsaktól. :( Tudom, hogy fiúként elég ciki, de egy darázs engem a világból ki tudna kergetni. Nálunk ilyenkor nyáron a garázsajtó fölé járnak hűsölni, és ahogy nyílik az ajtó folyamatosan repülnek kifele. Na ilyenkor gyorsan beülök a kocsiba, az ablakot még véletlenül sem engedem le a közelben.

Amúgy annyira nem bírom, aki azt mondja, hogy "jobban fél az tőled". Nem hinném, hogy jobban félne. Szóval ha tehetem én is lecsapom vagy lefújom őket.

2011. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
legalább nem vagyok egyedül. azóta amúgy rájöttem hogy ezek darazsak voltak, nem méhek. de az a legrosszabb, hogy még a szobámba is bejön egy csomó. nekem még ahhoz is idő kell, amíg le merem fújni. félek hogy hirtelen felém repül, vagy nem is tudom. de a pókokkal is kb. ugyan így vagyok, és az is simán bejön valahol a szobámba. megőrülök tőlük, komolyan. :'(
2011. aug. 5. 13:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is nagyon félek. Leginkább azért, mert még sosem csíptek meg, viszont nagyon sok mindenre allergiás vagyok, így nincs kizárva, hogy az ő csípésükre is. Alapvetően békés természetű vagyok, így mindig megpróbálom kihessegetni őket a szobámból, szerencsére ritkán jönnek be.
2011. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ma 13:25

Szerinted a darázs és a méh ragadozó? Nem. Tehát neki nem célja az, hogy bántson. Akkor engedi ki a fullánkját, amikor veszélyt érez.

2011. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Énis nagyon nagyon félek tőlük. Bár még nem csípett meg, de nem is kívánom. Annyira szeretnék kifeküdni a napra, de tőlük nemmerek. Lehet hogy már fóbiám van, a családom, barátaim állandóan cikiznek miatta.
2011. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
32%
Én nem félek. Mindig kiszívom a fullánkjukból a mérget. Az a finom étrendkiegészítő:)
2011. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a darazsaktól, a méhektől nem méhészcsalád sarjaként. ;)
2011. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!