Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy győzhetném meg az anyumat?

Hogy győzhetném meg az anyumat?

Figyelt kérdés
az egyik barátnőm Erdélyben nyaral és gyönyörű macskákat ajánlottak neki fel és mivel tudta,hogy nekem pár hete halt meg a macskám így felhívott .Az anyukája is felhívta anyumat és én csak azt halottam,hogy nem nem..segítsetek hogy győzhetném meg anyukámat,hogy befogadjuk(van még 3 nyúlunk de azokat is rendszeresen etetem meg tisztítom)...szóval kérlek segítsetek!!!estig meg kell győznöm.
2011. aug. 7. 19:14
 1/5 anonim válasza:
mond anyudnak hogy a macskák is eszik a füvet ha ég a gyomra
2011. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a régi macskám(Kaktusz)csak a maradékot ette megtanítottam h kérenckedjen ki ha ürítenie kellett és a nevére is hallgatott nem értem anyámat..és amióta kaktusz meghalt tök magányos vagyok..naon hiányzik egy kis szőrős gombóc:´(
2011. aug. 7. 19:31
 3/5 A kérdező kommentje:
lécci tanácsokat..............
2011. aug. 7. 19:50
 4/5 A kérdező kommentje:
ennyi............kösz
2011. aug. 8. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy gőzd meg anyukádat? Ne már ilyenekért kérdezz... Ez a te dolgod.
2011. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!