Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzhetném meg a...

Hogyan győzhetném meg a szüleimet egy 3. kutyáról?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van két kutyám (pontosabban csak az egyik az enyém, ő egy 5 éves labrador, a másik már vagy 10 éve itt van), akiket nagyon szeretek, viszont úgy érzem, kell egy új kutya, akit kiskora óta nevelhetek - házőrzésre. Ugyanis jelenlegi 2 kutyám a légynek sem tudna ártani. Én egy vizslában gondolkodtam, esetleg rotweilerben, ám szüleim azt mondják, felesleges egy 3. kutya. Pedig szerintem hasznos lenne, főleg, ha egyszer megpróbálnának hozzánk betörni. Szerintetek mivel győzzem meg szüleimet?
2011. szept. 9. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal,hogy megkeresed a szükséges pénzt hozzá.
2011. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
48%
ígérd meg nekik hogy rendesen gondozni fogod. Bár ez csak akkor működik, ha megbízható vagy.
2011. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
persze, az alap, hogy én spórolom össze a pénzt hozzá
2011. szept. 9. 17:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Rotit vegyél! am mint az 1. kettő mondta
2011. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 |Orfeusz| ***** válasza:
nekik ne legyen gondjuk a másik 2vel (kaját, vizet te adj nekik és te fürdesd(mármint a szoktátok))
2011. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

de ezt a kutyát kifejezetten magamnak akarom, én szeretném őt etetni, fürdetni, tanítani :D


persze a másik 2 gondozásában is besegítenék, csak nem annyira aktívan mint ezelőtt

2011. szept. 9. 17:55
 7/8 anonim ***** válasza:

német juhász, roti, v boxer

a 2. másik kutya után szedd össze azt :D

fürdesd játsz velük labdáz velü és látják h foglalkozol velük ;)

2011. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nem értem, hogy ha már van 2 kutya, akkor minek egy harmadik is. lehet hogy most lelkes vagy és juj de jó lenne egy kiskutya akit taníthatsz, csak a tiéd lenne. de írtad hogy a labrador is a tiéd. oké nyilván nem egy házőrző típus, de ő is a TE kutyád. és egy kutya nem 1-2 évre szól amíg tart a lelkesedésed. jobb esetben 15 évig is gondozhatnád.

nem akarlak lebeszélni róla de egy + kiskutya rengeteg kiadásba kerülne. írtad hogy van egy másik kutya aki legalább 10 éve nálatok van. én inkább megvárnám amíg elpusztul (szegény), és ha még mindig akarsz egy házőrzőt, akkor kéne beszélned a szüleiddel. szerintem 1-2 évet kéne még várnod. aztán hátha te is belátod hogy ez nem egy olyan dolog, hogy szeretnék egy házőrzős és akkor van. rengeteg munka van egy ilyen kutyával.

2011. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!