Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez már állatkínzás? (nincs...

Ez már állatkínzás? (nincs benne semmi véres és brutális)

Figyelt kérdés

[link]


Azért ilyen cipő... Meg amit ír róla és az egész bejegyzés... Annyira szomorú :(


2011. aug. 18. 10:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
Igen, az
2011. aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én szerintem egyszerű photoshop, és állatvédő-agyhúzás :)

Ugyanmár, ki járna döglött pókokkal a lábán? :D

2011. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jajjj. Ezt már éni is néztem, és sü róla, hogy kamu. Nem kell mindent komolyan venni...
2011. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"A disznókat is gyakran simogatva küldjük a másvilágra, majd kivéreztetjük őket, kipakoljuk a belső szerveiket és finom kolbászt készítünk belőlük. (A kolbásztöltés nem mellesleg az egyik legkedvesebb elfoglaltságom azokban az időkben, amikor nincs lehetőségem valamilyen oknál fogva a divattal foglalatoskodni.)"


na én meg ettől hányok.

2011. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát ez az egész blog egy undormány... :S
2011. aug. 18. 10:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Jajj, hát nem veszitek észre, hogy az egész irónia? Vicc. Értitek? Talán nem tetszik, de csak légből kapott VICC.

Ne dőljetek már be ennek is, és kérlek ne kezdjétek el körbeküldeni kör-emailen, mert a bonsai kittyket is évekig kellett olvasnom, mire a sok elmeroggyant is felfogta, hogy álhír az egész.

2011. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

milyen kittyket?

Én nem nevetek rajta

2011. aug. 18. 10:25
 8/11 anonim ***** válasza:
A blog baromság, a cipőben - ha létezik egyáltalán - egyértelműen nem igazi pók van. Googlebe rákeresve rengeteg találatot ad ki, de mind csak felsorolás, ahol a legmegdöbbentőbb magassarkúkat felsorolják, sehol nincs róla info, hogy ki a gyártó, hol lehet hozzájutni és mindenhol ugyanez a kép szerepel, úgyhogy nyilván fake.
2011. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem is inkább hülyeség, mint vicces, de akkor sem igaz, tehát teljesen fölösleges felháborodni rajta, hanem tovább kell lapozni...


Na akkor tessék:


[link]


[link]


természetesen ez is csak átverés. Azóta megtalálták az elindítóját is.

2011. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha ezt nekem kéne felvenni az már emberkínzás lenne..

betegesen félek a pókoktól.

2011. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!