Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat tehet ilyet?

Milyen állat tehet ilyet?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka nem csuktam be a tyúkokat,reggelre mikor mentem megetetni őket

Borzalmas látvány fogadott.A 17 tyúkból,2 db fej nélküli és egy darab széttépett tetem feküdt a földön.A kerítés sértetlen volt (magas drót kerítés) nyom nélkül elvitt 14 db tyúkot a bekerített baromfiudvarból.Nem tudom milyen állat lehetett,kérlek segítsetek ebben a megfejtésben.Válaszotokat előre is köszönöm.

Képek:

[link]


[link]


2011. aug. 18. 23:35
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Róka a legvalószííűbb.:S
2011. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Inkább nyest, vagy gepárd, róka nem másik át a keritésen.
2011. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
róka,nyest,esetleg görény
2011. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Róka,menyét vagy görény a tippem.
2011. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
23:45 gepááárd?: DD magyarországon?
2011. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi tippeket :) de még mindig nem tudom h a 14-gyel mi történhetett... a 3-om az oké de a többi hová tünhetett?:S sztetek a róka (ha az) elöször jól lakott az egyik tyúkkal,aztán 2-nek levette a fejét a többit meg elvitte?
2011. aug. 18. 23:53
 7/38 anonim ***** válasza:

Azt a k*rva!:O

és elvitte a maradék 14-et is?!Ez elképesztő!

Le vagyok döbbenve,de tényleg, nekem 12 csirkém van, 15 éve tűnt el 2 darab valamiféle ragadozó által ,azóta semmi ilyen nem volt, mondjuk 3 tacskóm van, és valószínűleg érzi a szagukat azért nem mer idejönni ilyen gaztettre képes állat.

Kakasod nem volt?

2011. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Szerintem róka semmikép sem lehetett, mert az nem veszi le a fejüket,görény,nyest,vagy menyét inkább.Na meg a róka nem hiszem,hogy bemászik a kerítés tetején.

De engem az foglakoztat a legjobban hogy hova tűnt a többi 14?

Bármilyen állat volt akkor 14-szer visszament, és ha egy éjszaka alatt megcsinálta nem lehetnek messze a tyúkok tetemei, ha van valami elhagyott ház, vagy ilyen állatnak megfelelő rejtekhely ott megtalálod a tyúkok maradványait.

2011. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Hogy milyen állat tépte szét, azt nem tudom, de arra vannak tippjeim, hogy a maradék 14-et ki vitte el....
2011. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
nem volt kakasom..olyan mintha berepült volna vmi és ugy vitte őket ki.. alaposan körülnéztem toll sehol..csak a baromfiudvarban és 1 napot kihagyott és a következő nap eltűntek a tetemek is a helyszínről..
2011. aug. 19. 00:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!