Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat tehet ilyet?

Milyen állat tehet ilyet?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka nem csuktam be a tyúkokat,reggelre mikor mentem megetetni őket

Borzalmas látvány fogadott.A 17 tyúkból,2 db fej nélküli és egy darab széttépett tetem feküdt a földön.A kerítés sértetlen volt (magas drót kerítés) nyom nélkül elvitt 14 db tyúkot a bekerített baromfiudvarból.Nem tudom milyen állat lehetett,kérlek segítsetek ebben a megfejtésben.Válaszotokat előre is köszönöm.

Képek:

[link]


[link]


2011. aug. 18. 23:35
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Ha ember lopott volna akkor nem hagy ott szétcincált tetemet...báár lehet pont ezért....szerintem pedig valami görényhez hasonló lehetett, csak többen voltak. Áhhh vagy nem is tudom már, de rendesen ledöbbentett ez a kérdés...UFO-k?
2011. aug. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Holnap megkérdezem anyámat, ő nagyon vágja ezeket az állatokat, hogy mi mire képes:D
2011. aug. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

[link]

Ezen a képen a zúzája nagyon szabályosan van ugymond "szétvágva" erről mi a véleményetek? melyik állat tud ilyet produkálni?

2011. aug. 19. 00:19
 24/38 anonim ***** válasza:
Chupakabra
2011. aug. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Ha nem Magyarországon lenne ez az eset én medvére gyanakodnék,de így csak is a lopós ember,a róka a görény marad a ludas.
2011. aug. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
egy idegbeteg nyest. vagy menyét. :D
2011. aug. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

[link]


innen jött a medvés ötlet..de ez ugye itt nem áll fent.

2011. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

"Inkább nyest, vagy gepárd, róka nem másik át a keritésen."


LoL Magyarországon gepárdxD

Szerintem nyest, róka kisebb ragadózok.

Nem is hallotál semmit?

Hát egész éjszaka evett az szép:P:D

De közben szomorú:(

2011. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%

Most beugrott, hogy félelmetesen hasonló történt velem is egy éve!

Az egyik alkalommal bejöttem a fűnyírásból és hát kikapcsoltam a fűnyírót én hülye, és mire visszamentem sehol semmi, kérdeztem anyámat, mondta, ezek tuti a gepárdok voltak.

Az is megoldás, bekapcsolva hagyod a fűnyírót, hallod, amikor viszi a gepárd!!!

Most tücsköket telepítettem a kertbe, oda pillant ragasztózom a lábukat a kövekhez és ciripelnek, ha elhallgatnak, tudom, itt vannak a gepárdok. MOndjuk azt még nem tudom, mit fogok csinálni, mert be vagyok szarva, ki nem megyek a gepárdok közé. Hát hülye vagyok én?

2011. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 lasius ***** válasza:

Ahogy előttem szóló emberek leírták Nyest Görény vagy Menyét a gyanúsított.

Vigyázz egyszer megtörtént megtörténhet a későbbiekben.

Legjobb lenne ha a tetejét is bedrótoznád vagy ahogy előbbiekben írta valaki beszereznél egy tacsit vagy egyéb kotorékebet.

Nem kel meglepődni 14db nem sok egy Menyétfélének bennük van a gyűjtögető szellem és felhalmozzák bizonyos helyeken.

Én tudom mivel vadászgörényekkel foglalkozom.

Menyétfélék okos állatok elcsípni nem igen fogod nem is érdemes. Távol tartás teljes bekerítés vagy kutya "használatával" megoldott.

Remélem segítettem

2011. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!