Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat tehet ilyet?

Milyen állat tehet ilyet?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka nem csuktam be a tyúkokat,reggelre mikor mentem megetetni őket

Borzalmas látvány fogadott.A 17 tyúkból,2 db fej nélküli és egy darab széttépett tetem feküdt a földön.A kerítés sértetlen volt (magas drót kerítés) nyom nélkül elvitt 14 db tyúkot a bekerített baromfiudvarból.Nem tudom milyen állat lehetett,kérlek segítsetek ebben a megfejtésben.Válaszotokat előre is köszönöm.

Képek:

[link]


[link]


2011. aug. 18. 23:35
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Igen, ha egyszer megtette az az állat (és nyilván itt nem szándékozol befejezni a baromfi tartás pályafutásod), biztosan vissza fog nézni később is, hátha van újabb zsákmány. Javaslom az óvintézkedést esetleges újabb támadás ellen.
2011. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

a képeket nem néztem inkább meg csak 1-et, az nem lehet hogy az állatok magukkal csináltak valamit? tudod közelgő veszély? van ilyen hogy inkább megöli magát, bizonyos helyzetekbe, de a képeket inkább nem néztem meg


De ha nem akkor biztos gepárd:D

2011. aug. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
aha , szerintem is gepárd lehetett a ludas...de a ludas csak a ludakhoz ért , a tyúkokhoz nem , így nemértem na mindegy
2011. aug. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Hát valószínű a nyest.
2011. aug. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

szia!


Igazából, ha elvitte a 14 tyúkot, akkor róka. Láttam már természetfilmben, hogyha közeledik a tél, a róka kirabolhat baromfiudvarokat, és a közelben elássa a csirkéket rosszabb napokra. Végigmutatta a film, hogy ássa el sorban a csirkéket egész éjjel "dolgozott".

Valami David Attenborough filmben van benne.


Viszont, amiatt, hogy hiányzik a fejük, csak arra tudok gondolni, hogy menyét vagy nyest volt, esetleg görény. Mivel a róka elviszi egyben a csirkét.

2011. aug. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy sasok vagy más ragadozó madarak vitték el.De a

feje miért hiányzik atöbbinek,azt nem tudom.

2011. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy sasok vagy más ragadozó madarak vitték el őket.

De,hogy a többinek miért hiányzik a feje azt én sem tudom.

2011. aug. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy peched volt, és éppen egy éjszaka jött a róka, a nyest/görény, és egy lopós ember is?

Am, amelyik elássa az nem a sarki róka? Itt még nincs tél, és télire elrohad az összes elásott tyúk ...xD

2011. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!