Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy a fenébe lehet így...

Hogy a fenébe lehet így szeretni az állatokat? Mitől?

Figyelt kérdés
Néha szoktam ezen gondolkodni. Én a macskákért vagyok megveszve leginkább, bár a többi állatot is nagyon szeretem. És mikor szeretgetem a macskámat, meg úgy érzem, hogy majd kicsattanok olyan zabálnivaló és okos és kedves és vicces és a többi, akkor néha eszembe jut, hogy te jó isten ez voltaképp egy szőrös négylábú állat, hogy lehet ennyire beléjük bolondulni?
2010. márc. 26. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyámmal ugyanígy vagyok. De ennyire csak a sajátomat szeretem.
2010. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én dettó az én kutyámmal, amikor csak együtt lehetek vele úgy érzem teljes az életem, amikor pedig nincs melettem naggyon hiányzik!Mindent megtennék érte és tudom hogy ő is mindent megtenne értem!Ez a feltétel nélküli szeretet!:)
2010. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyik válaszoló irta a feltétel nélküli szeretet...,ez mindent elmond a kutyákról vagy a macsekokról!Ezért szereted Te is annyira őket:)
2010. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Halli...én ugyanígy vagyok az állatokkal, csak mindel...tegnap egy kis légy pottyant az asztalra egy papírra és valamiért nem tudott felszálni...jajjj mondom végem, nehogy már egy icipici állat itt szenvedjen az asztalomon...fúúú de rossz érzés volt. De aztán hálajóégnek elrepült. :)
2010. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is betegesen rajongom az állatokért, különösen a kutyákért. Az ismerőseim már néha degeneráltnak tartanak. De talán pont emiatt is, sokat csalódtam az emberekben, míg az állatokban még sosem.
2010. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vok.

Jó látni, hogy sok ilyen ember van.

Tegnap láttam, hogy előjöttek a hangyák, bementem konyhába és hoztam nekik morzsát.:D Na, ez mi?:D

16/F

2010. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó válaszoló:ez már kóros..,kezeltesd magad,hihihi:D
2010. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát, köszi:D
2010. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szeretet nem racionalis erzelem. Ezvan. :P
2010. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én bele szoktam fúrni az arcomat a hasába, nyakába és szagolgatom, mert olyan macska illatú és olyan jó, meg puha. :)
2010. márc. 28. 01:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!