Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A törpenyuszit hogyan tudom...

A törpenyuszit hogyan tudom könnyen megszelídíteni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Foglalkozz vele nagyon sokat :)

Amikor a nyuszi bent van a ketrecébe NE nyúlj be hozzá, az az ő területe, te sem szeretnéd, ha egy idegen mindig csak úgy bemászkálna a szobádba :)

Az én nyuszim 2 év után szelídült meg teljesen, úgy hogy most már nagyobb kapálózások nélkül hátra tudom fektetni, és az ölemben is szeret lenni :)

2011. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* a hátára tudom fektetni
2011. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3 dologgal a legegyszerűbb: kaja, kaja és kaja

én úgy csináltam, hogy kiengedtem, kaját kínáltam neki, és mindig egyre közelebb és közelebb csalogattam magamhoz, amíg rágott, simogattam, először csak picit a fejét, aztán már teljesen.

4-5 nap múlva már egyáltalán nem félt tőlem

Ezt nem javaslom, hogy csináld, csak hozzáteszem, hogy én nem foglalkoztam azzal, hogy ne nyúljak be a ketrecébe meg ilyesmi, én benyúltam, felemelgettem, ölelgettem, az ölembe ültettem :) nyúztam eléggé szegényt az első perctől kezdve. De most egy nagyon kis bújós szeretetéhes kis ördögfiókám van, aki megköveteli magának a simogatást, és a törődést

2011. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért írtam a ketrecbe nyúlást, mert egyrészt nyuszisok ajánlották, másrészt többször is meg harapott az enyém a ketrecben :S

Egy kicsit harciasabb típus, ahogy észre vettem. Kajával nem értem el vele semmit, megette azt húzott az ágy alá, egész nap nem láttam... :)

2011. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dióbél kézből etesd
2011. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én törpenyuszim a kertben lakik, és nem tudom bevinni a házba, mert ha benyúlok megharap, ha felemelem meg teljesen összekarmol, már az egyetlen módszerem az h boxba voisezm be.. mit tegyek?
2011. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!