Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet kiírtani a zsizsik...

Mivel lehet kiírtani a zsizsiket? A forrást már megsemmisítettem, de még mindig vannak.

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. A hormoncsapda nem oldotta meg a problémát.
2011. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
46%
A forrást nem lehet megsemmisiteni. A zsizsik kiirtására tessék szólni a Belga zenekarnak. Esetleg chemotox vagy a tűzmadár segithet
2011. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmivel,mindent ki kell dobni,és fertőtleníteni a polcokat

(liszt,cukor,zsemlemorzsa,bab,lencse,pudingpor,sütőpor stb)

2011. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az ami zsizsikes? Bab,kukorica?

Mi a kukoricát zárható müanyag hordókban tároljuk,és legázosítjuk.A gáz sima széndioxid,védőgázas hegesztő készülék palackjában ilyen van.Nem mérgező tehát a kukoricának nem lesz semmi baja.Csak annyi hogy a gáz kiszoritja a hordókból a levegőt,és igy nem marad életben semmilyen kártevő benne.

2011. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Először a kenyértartó környékén láttam. Elkezdtem keresni; liszt, zsemlemorzsa, búzadara stb tiszta, a kakaó viszont tele volt járatokkal. Azt ki is dobtam. Meg volt egy mellékvágányon lévő kenyérpirító is, abban is tanyázott néhány egyed. Babot csak a fagyasztóban tartok. Azóta is találkozok ilyen bogarakkal, de most már elbizonytalanodtam, hogy zsizsik-e. Akkora mint egy muslinca, barna, és kemény kitines, repül. rohadt idegesítő, ráadásul van egy pici babám, és félek, hogy belemegy a tápszerbe. Lehet, h hűtőbe teszem, ha nem árt neki...

Köszönöm a válaszokat, ha pár nap múlva sem lesz javulás, kidobok mindent.

2011. szept. 13. 06:28
 6/6 anonim válasza:
Ha kukorica közt van a zsizsik, kevés őrölt borsot kevertem közé, 20 kg-hoz egy kávéskanálnyit. Így nem mentek bele, de onnan is kijöttek, amiben már voltak. Ez a módszer más takarmánynál is hatásos, búzánál, árpánál is.
2014. aug. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!