Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Faluba merjek patkányt sétálta...

Faluba merjek patkányt sétáltatni?

Figyelt kérdés
Van neki hörcsöghámja, itthon már rápróbáltam, csak félek kimenni vele utcára, mert jön egy macska.. szerintetek?
2011. szept. 14. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Melyik falu? Remélem nem Fertőrákos, mert akkor nem szívesen találkoznék veled. Fóbia.
2011. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jön egy macska, akkor felveszed...egyébként, a macska nem fog odamenni ha te is ott vagy, félnek az embertől.
2011. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges pórázzal sétáltatni egy patkányt, elengeded néha az udvaron és ott elvan.
2011. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én már láttam patkányt, ami ölt meg macskát meg olyat is, ami vadászgörénnyel végzett, tehát valamilyen szinten biztos tud egy ilyen "háziasított" patkány is védekezni. De azért nagyon kell rá figyelni, mert a macskák, meg a - főleg kisebb - kutyák is előszeretettel gyilkolásszák őket. Ha macskát vagy kutyát látsz, felveszed a patkányt, és a zsebedbe teszed - akkor nem lesz baja. =)
2011. szept. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Platypus ***** válasza:
100%
Inkább ne tedd, de ne a macskák miatt. Ha csak simán ül a válladon és néz, az neki nem nagy élvezet. Leengedni a földre meg csak olyan helyen ajánott, amit jól ismersz, tudod hogy nincs ott macskssz@r vagy nem jár arra kóbor kutya, nem tud bebújni valami szűk résbe, mert onnan max a pórázt rángatod ki patkány nélkül. Továbbá az emberek is ritka hülyén állnak hozzá, ha nem akarod hogy még a szüleidtől is azt kérdezgessék a vénasszonyok, mi az a szörny a válladon, akkor inkább ne mutatkozz vele. Tapasztalat, egy időben sokat vittem a vállamon az enyémeket, póráz nélkül.
2011. szept. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:40


Őszintén... Szerinted a természetben (az embert leszámítva) van olyan, hogy kártevő? Esetleg még az ember által tartott macskák és elszabadult kutyák okoznak nagyobb kárt... De amúgy egy kedvencként tartott patkány aztán senkinek nem okoz semmilyen kárt. =D Te sem gondolhattad ezt komolyan. =D

2011. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
26%
Ha félted a macskáktól akkor edd meg !
2011. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!