Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Találtunk egy sünit, el van...

Találtunk egy sünit, el van törve az orra, mit csináljunk?

Figyelt kérdés
anyám hozta be az utcáról és el van törve az orra,vigyük el dokihiz,állatkertbe? vagy engedjük el?,csak mer szerintem több esélye van ha elvisszük.
2011. szept. 22. 22:16
 1/6 A kérdező kommentje:
sűrgös,úgy tünik turja a rekeszt az orrával,szerintem az nem jó,kárt tesz magába,de ha elengedjük elüti egy kocsi :(
2011. szept. 22. 22:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
persze, vigyétek el dokihoz, hátha tud rajta segíteni! egyszer én is vittem állatorvoshoz egy kertben talált sünit, de sajnos már nem tudták megmenteni, el kellett altatni, de ha nem viszem el csak elengedem, akkor sokáig szenvedett volna, míg elpusztul.
2011. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a közelben valami állatorvosi ügyelet vagy ilyesmi?
2011. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyétek el állatorvoshoz, állatklinikára! Sajnos nem minden orvos ért a sünikhez, de azért ki lehet fogni hozzáértőt is.
2011. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

de most nem tudjuk elvinni és holnap sem mert nem vagyunk itthon,csak hétvégén,addig kibirja?

mert a törött orrával folyamatosan nyomj a ketrec falát,a rácsot

2011. szept. 22. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hívjátok fel az ügyeletet, vagy a helyi nemzeti parkot és tőlük kérjetek tanácsot.
2011. szept. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!