Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Most komolyan, és hiszek a...

Dandi98 kérdése:

Most komolyan, és hiszek a sárkányokban, hiszen szinte a világ összes legendájában szerepelnek. Ez nem lehet véletlen! Szerintetek léteznek sárkányok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 12:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A sárkányok valószínűleg az őshüllők csontjai alapján keletkeztek. Régen nem volt ismert, hogy valaha voltak olyan állatok, melyek mára kihaltak, ezért próbálták valahogy megmagyarázni a dolgokat. Például amilyen babilóni sárkányábrázolásról láttam fényképet, az egészen Sauropoda-szerű volt. De a totemállatként tisztelt hüllőkből is keletkezhetett, mint pl. a távol-keleti sárkányok, ugyanis ha jól tudom, Kínából kerültek elő 6000 éves, vagy régebbi kígyószerű szobrocskák, méghozzá elég nagy számban, és nekik kígyószerű istennőjük is van (Nü-va a neve, és ha jól tudom, a kínai mitológiában az emberiség teremtésében volt Nü-vának szerepe)
2016. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Mondjuk SCP 17527 sárkány
2017. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Elsős koromban én is azt hittem, hogy a középkorban léteztek xD Egyébként szerintem hülyeség, a sárkányok biológiai nonszenszek. Az unikornisokat is sokan szeretik és sokat emlegetik, akkor az is létezik? -,-
2017. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
2012-12-14 21:25,18.válaszoló: xDDDD Azt mondod "csomó olyan lény él aminek a létezéséröl nem is az tudunk. Sorolhatnék jó párat."Tehát csomó lény létezéséröl nem is tudunk, csak te...xDDDD
2017. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Country boy válasza:
Szerintem is léteztek sárkányok most komolyan ! Igy igaz ahogy mondod. Sőt szerintem még dinoszauruszok is elnek most is csak rejtve mert ugy gondolom hogy az ember irtotta ki oket is.
2020. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!