Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A bogarak miért nem hallnak...

Balazs00xx kérdése:

A bogarak miért nem hallnak meg ha le ejtem őket 10-20 méterről?

Figyelt kérdés

ez más élőlénynek komoly problémákat fájdalmakat okoz, a bogarak viszont mászkálnak tovább mintha mi sem történt volna , mért?

talán a páncél miatt? de akk is meg kéne érezniük

Nem állatkínzó vagyok csak ma eszembe jutott mikor néztem a natgeo-t

hali


2011. szept. 23. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek csontjaik és gerincük, így nincs ami eltörjön. Leginkább ezért, de van még pár más oka is.
2011. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
. <- ezt azért írtam,hogy lássam majd a válaszokat.:D
2011. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

túl könnyűek nem zuhannak akkora erövel földnek mint mi. nem minden bogár páncélos. egy hangya is tuléli.

ha egy ember lezuhan összetöri magát. ha egy ló esne le az szétplaccsanna.csak gondolj egy feltöltött lufira. a lo is kb olyan.

2011. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A méretükhöz képest elenyésző a tömegük, így nem zuhannak, mint egy ember, vagy nagyobb állat tenné, a testük egyfajta ejtőernyőként lassítja a zuhanásokat, és a sebesség, amivel leérkeznek, nem árt meg nekik :)
2011. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:D szerencsés alkatok:D mint az mondani szokták:D

Köszi a válaszokat!

haliii

2011. szept. 23. 18:28
 6/6 Stefco válasza:
0%
mert a butaságod tompítja az esést
2011. szept. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!