Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy fogjuk meg a pókot?

Hogy fogjuk meg a pókot?

Figyelt kérdés
Van egy szomáliai cselőpók a kertünkben,, elég méretes példány. Próbáltuk befogni, de olyan gyorsan mozog, hogy képtelenek voltunk rá. Van valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudnánk megfogni? Esetleg egy szakembert ajánlani, aki befogja? Van egy pici lányunk, nem szeretném, ha találkoznának...
2009. ápr. 27. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Szia,

Az aggodalmad jogos!!Egy fűszállal ki tudod húzni az helyéről.(Gyerek korunkban a kíváncsiságunk hajtott és így néztük meg....) Viszont tényleg elég gyors.Sajnos nem tudok olyat aki cselőpókot befogna.

Sok sikert.

Üdv.

2009. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
29%
figyelj én még csak 10 éves vagyok de a bogarakkal mag a pókokkal játszok amógy teli vagyok csípésekkel
2009. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
keresd a neten Both Zoltán akár iwiwen is, biztosan tud tanácsot adni!
2009. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Ezt a fajta pókot úgy szokták megfogni, hogy "kipecázzák" a lyukból. Egy cérnaszál végére szurokgolyót fogatnak, belógatják, a pók ráharap, beleragad, és kihúzzák a lyukból. Gondolom, ha épp nincs otthon szurok, egy rágógumi is megteszi :-)

2009. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A természet megoldotta a problémát, megfogták a madarak...
2009. máj. 7. 07:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi,de nem szomáliai,hanem szongáriai(!)cselőpók a faj

pontos neve.Örülök,hogy a probléma megoldódott.

2009. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is vacilláltam, de a net szerint van mind a két fajta... DE köszi az igazítást!:)
2009. máj. 11. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!