Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tenyésztenél szőrmók állatkáka...

Tenyésztenél szőrmók állatkákat csak azért, hogy a bundájukkal jót kereshess?

Figyelt kérdés
Én semmiképp nem, de ismerek olyat, aki igen... :(
2011. szept. 28. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha! Nincs az a pénz. Én még egy plüss állatban sem tudnék kárt tenni.
2011. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
SOHA SEMMI KÉP! Viszont ismerek olyan embereket aki nem csak hogy igen de még majdnem meg is próbálkozott vele. :/
2011. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem érdekel a dolog. De azt sem itélem aki ezt teszi. Gondolom akkor húst sem eszel, hisz azok is cuki állatkák...
2011. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én mondjuk szeretem a húst. De pénzért állatot nem ölnék.
2011. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó-kivetted a szót a számból. Pont ilyesmit kezdtem volna írni, de te elmondtad a lényeget.
2011. szept. 28. 17:03
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Jaa de azért megveszed attól aki pénzért megöli. Ez egy kicsit álszent, nem? Én szeretem az állatokat és a kutyáim a legfontosabbak, de a természet rendje hogy egyes élőlények megeszik a másikat. Amikor nem felesleges szenvedésről és állatkínzásról beszélünk akkor nem értem mi a baj...
2011. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De a szőrmebunda nem a létszükséglet része... Kivéve az északi sarkon. Főleg az olyanokra gondolok, ahol egy kabátért 150 csincsilla kell. De nem akarok ebbe belemenni, csak ma hallgattam ahogy az egyik barátnőm ismerőse beszél a témáról, hogy milyen jót lehet vele keresni. Konkrétr csincsillákról volt szó.
2011. szept. 28. 17:11
 8/15 anonim ***** válasza:
Útólsónak (ha a kérdező válaszát nem nézzük) mondanám hogy csak mű bundám van. Az az a téli kabátomon bolyt formájában.
2011. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én a húsról beszéltem. Akkor meg a szőr miben más? Mondjuk én nem hordok semmilyen szőrt, mert nem tetszik, és elitélem azt aki vadállatokat öl, de az olyanok akik csakis erre tenyésztenek az szerintem kicsit más.
2011. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is más, ha élelemért tenyésztenek állatokat és már ha egyszerűen a luxus miatt. Nem létszükséglet valódi szőr kabátot hordani. Engem ez a téma nagyon kiborít, mert egyszer láttam egy videót, amin pusztán "brahiból" élve nyúzták az állatokat. Annyira sokkoló volt számomra a videó, hogy amikor megláttam, zokogni kezdtem. Ez nem megjátszott videó volt, konkrétan látszott, hogy mi folyik ott. :-((( Még mindig tudom hol az a film, megmutatnám nektek, de képtelen vagyok ránézni, előkeresni, mert azóta sem dolgoztam fel a látványt. Kampányolnék ez ellen, nem is tudom mit lehet tenni, szomorú nagyon.
2011. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!