Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen haszonállataitok...

Milyen haszonállataitok vannak és mennyi? Ha gyerek vagy, mit kell segítened a velük kapcsolatos munkákban?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Kertvárosban lakunk és hát apám régen ragaszkodott hozzá,akkor volt kucu,pipi,nyuszi.Egyidőben később voltak kacsáink.A mostani fav a kecske,nemtudom mennyi van,várj

Rozi,Betyár,Pan,Hó,Babuci,Jang,Béci.

Ők lényegében azért vannak,hogy legyenek.Nem fejjük őket,nem öljük meg,csak vannak,de nagyon édesek.Teljesen hozzánk nőttek:D


Nos és akkor most fogtok meglepődni.Ha otthon vagyok,én takarítom őket,az etetés az nem számít,mert alap:D,de én szedem ki alóluk a kakit ami nem kis meló sem fizikailag sem nóziilag.21 vagyok,lány és plázacica.Hogy férhet meg a kettő?Nos egyszerűen,én szeretem ezeket a kis dögöket(a szó pozitív értelmében:D) és nem zavar ha nyakig kakás vagyok,nem vagyok finnyás,mégis ha nem ott akkor naphosszat a plázában lógok,shoppingolok,buliról bulira járok és ennyi:D

2009. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!