Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért kellett "lebüdösözni" a...

Miért kellett "lebüdösözni" a lakásunkat?

Figyelt kérdés

Délelőtt jött hozzánk a sógornőm és teljesen kiakasztott. Alig lépett be az ajtón, "pfuj, hogy nálatok milyen büdös van!". Azt hittem hanyatt vágom magam! Hozzá kell tennem, három macskánk van és bármennyi illatosítok, egy alap-macskaszag mindig van a lakásban, amit mi már észre se veszünk. Ha jön hozzánk valaki, mindig megkérdezem, hogy érez-e valamit, ami zavarja, eddig senki nem szólt. Pedig megmondanák, ha büdös lenne, még ha nem is ezzel a szóval.

Ráadásul a sógornőnek 30 nm-es lakása van, ahol két óriási termetű kutyát tart! Nincsenek bezárva, szabadon kijárhatnak, de ők jobban szeretnek a nappaliban heverészni. Szerintetek ott milyen szagok terjengenek? Néha én is majdnem kifordulok az ajtón, főleg melegben, de nem szólok neki semmit, mert tudom, hogy ahol állat van, ott szag is van. És azért két böhöm nagy kutya meg három macska között van némi különbség.

Olyan bunkóság volt ez részéről, hogy teljesen kiakasztott...


2009. ápr. 28. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Minden állatnak van szaga, ahogy az embereknek is.. ha szeretjük őket, akkor ezt is vállaljuk velük együtt.. A sógornőd valszeg nem szereti a macskákat, ezért tett undok megjegyzést, de sanszos, hogy téged se nagyon kedvel, ha így meg tudott bántani.. Nem kötelező a látogatása, én biztos megmondanám neki..
2009. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az állatszerető embernek más állatát is illik szeretnie. Amit tehetsz, hogy kipróbálod a Biokat's Fresh almot, amitől garantáltan nem lesz macskapisi szag, nálunk 3 cica használja. Sok múlik az alom minőségén. Ezt elég 2 hetente cserélni, mert a "termékek" tökletesen kiszedhetőek, nagyon jól csomósodik és ha nedvesség éri, akkor aktivizálódik az illatanyag.
2009. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Ki kellett volna vagni a fenebe ugy ahogy befordult az ajton - fordulhatott is volna kifele.

Megjegyzem, nalunk a "odor stop" az "air wick"-tol tokeletesen bevalt mint macskaszag-talanito illat. :)

2009. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

vagy a macskákkal vagy veled van valami baja én montam volna neki hogy kivül tágasabb és ha nem tetszik a "macskaszag" akkor neki is jobb :)

Mondjuk ez tényleg idegesítő lehetett.

Ne hívd át többé én is ezt tenném és az állatoknak is megvan a maga szaguk dae aki egy kicsit is szereti az állatokat ezt észre sem veszi nemhogy még ő mondja a magáét

2009. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Jó nagy bunkó lehet aki mondta. Nálunk kint-bent vannak a cicák meg a kutyák. Mi Bionetes ózonizátort használunk. És nagyon jó. Az tisztítja a levegőt és nem illatosítja. És utántöltő meg ilyesmi sem kell hozzá.

Ráadásul bacikat is öl. Ezért nálunk nincs semmi szag. Egyébként szerintem a helyesen tartott, ápolt állatok nem büdösek, persze mindnek van egy szaga. Lehet,hogy Ő meg a kutyái szagát szokta meg és ezért. De tényleg furcsa. Én megmondtam volna,hogy nem kötelező jönni többet...

2009. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Nahát,micsoda bunkó emberek vannak...Méghogy zavarja őket a macskaszag...Menjen is haza,de a legjobb lenne,ha tarkónlőné valaki...


lol


Hogy ti mekkora idióták vagytok.

2009. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem igaz nem volt a cicám szobacica, de szerintem nagyon jó illata volt a szőrének, egyáltalán nem volt büdös!!!
2009. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
83%
A többiek már mindent elmondtak (véleményt, ötletet a szag ellen, stb.), én csak annyit tennék hozzá, hogy ha van 2 kutyájuk, és netalán ezek után még ellátogatsz hozzá, mikor belépsz, te is csak ennyit mondj neki: "Pfuj, hogy nálatok milyen büdös van!". Igy egyből megtudja, hogy milyen érzés lehetett ez neked... És ezzel nem a kutyákat bántod meg (hisz a beszédet úgysem értik) szerintem, csak őt...
2009. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Cicaszagtalanítás ellen a legjobb az az O betűs légfrissítű,úgy is hirdették,hogy minden szagot elfed,ha az én szobatrsam irtó büdösségét elfedte akor a cicákét is elfogja.

Amúgy nekünk is volt házban cica,igaz kijártak a dolgaikra,de sosem volt büdi a lakás.


Ha meg nem tetszik vkinek akkor nem kell megemlíteni.Enyhán tahó mostanában sok ember.nemtudom mire verik magukatXD

2009. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

Azért ez rém érdekes!:) A sógromék is tartottak két kutyát egy kis lakásban, és városban. Persze lehetett érezni őket. Főleg, ha megáztak, vagy az arcomba lihegtek örömükben! Na de ez nem természetes?! Ezek állatok, és más a szaguk, mint nekünk! (Most megjegyzem: inkább elviselem a háziállatok szagát, mint egyes emberek mindenféle spray-el befújt illatát, vagy ne adjisten! az izzadtségszagukat!)

Vidékre költöztünk és lettek kiscicáink! Azt mondta a sógrom, hogy érezni őket és kint lenne a helyük! Na, ehhez mit szólhattam volna?! Amikor imádtam a kutyáikat és sose sértettem volna meg őt ilyennel, mert az állat nem tehet róla! Mondtam neki, ha nem tetszik valami, nem muszáj idejönnie, de a macskáimat nem dobom ki amiatt, amit csak ő érez!!! Mert senki nem érzett semmit! Még olyan is, aki igazán finnyás volt....semmit az égvilágon!

(De lehet csak azért, mert nem tudott róla, hogy a cicáink ki-be járnak és bent alszanak:D)

Almunk is csak azért van, hogy le ne szokjanak róla, hová is kell menni, ha netalán betegek. Akkor nem engedem ki őket! Azt biztos nem érezni, mert ritkán használják.

Egy lakásban rendnek kell lennie, ahol állat van. Több a gond a takarítással, de aki ezt nem hanyagolja el, nem lehet büdösség!!!! Macskautálat!-egyedül ez rá a válaszom.

A kutyatulajdonosok felsőbbrendűnek érzik magukat, merthogy a kutya okosabb! Hát nagyon tévednek, mégha a macska eléggé öntörvényű állat is. Imádom mind a kettőt! Ennyi:D

2009. máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!