Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehetne törpemalacokkal...

Hol lehetne törpemalacokkal találkozni?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki oda és vissza van a törpemalacokért, de neki egyenlőre még nem lehet. Viszont gondoltam, hogy elvinném egy törpemalac "farmra" vagy tudom is én.
2011. okt. 10. 22:46
 1/5 x) ***** válasza:
Szerintem az még rosszabb lenne neki hogy másoknak van de neki nem lehet...
2011. okt. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sivatagban. Tudod van a vicc, hogy két törpemalac megy a sivatagban. Azt mondja az egyik ...
2011. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csüngőhasú malacokra gondol a kérdező szerintem.

Látom a normális válaszok esélye ilyenkor már nagyon kicsi - inkább fel sem teszem a kérdésem...

2011. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már bejelentkeztem egy minimalac tenyésztőhöz, csak nem volt érkezésem elmenni. Még egy jó pár évig biztos nem tudok venni, de érdeklődni meg simogatni is tárt karokkal vártak. Ha ráguglizol, hogy Kanga meg törpemalac, akkor biztos megtalálod te is a hölgyet :)

Persze ha csüngőhasút akartok nézni, akkor ne őt keressétek. Nézegessetek hirdetéseket, fórumokat, kérdezzetek meg néhány tenyésztőt, hogy el lehet-e menni hozzájuk.

2011. okt. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rákeresek.
2011. okt. 11. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!