Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha megyek a Magas Tátrába...

Ha megyek a Magas Tátrába kirándulni hány százalék esélyem van, hogy medvével vagy más veszélyes állattal fogok találkozni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1%
2011. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Platypus ***** válasza:
76%

0,001%

A helyi vendéglátósok veszélyesebbek, ha meghallják hogy magyarul beszélsz, rejtélyesen megemelkednek az árak. A falvak környékén számíthatsz legfeljebb kóbor kutyára.

2011. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Megnövelheted az esélyedet egy nyitott mézes üveggel.

Ha beválik, benevezünk a Darwin-díjra.

2011. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Igen kicsi rá az esélyed, hogy bármelyik állattal összefuss. Én 6éve járok síelni a magastátrába, és eddig csak rémtörténeteket hallottam. A farkasok lejárnak a falvakba esténként, a medvék meg ilyenkor(télen amikor én ott voltam) alszanak. Inkább szarvast fogsz látni, mert azok nappal is lejárnak a falvakba, nem nagyon zavarják őket az emberek :)
2011. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk, kerüld el a málnás helyeket, meg ahol méhek rajzanak. Más veszélyes állat? Jeti.
2011. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Beírtam a keresőbe és ezek jöttek ki:


[link]



Nem csak az űállat támadás fenyeget. Volt egy nagyon bátor lány ismerősöm aki ott zuhant szakadékba a sas úton. Sok hasonló történetet olvastam. Erről is találatokat linkelek:


[link]


Persze ez nem azt jelenti, hogy itthon a nagykörúton, vagy akár a saját otthonunkban ne történnének balesetek és veszélyes helyzetek.


Az élet veszélyes üzem, de annyira, hogy eddig előbb vagy utóbb mindenki bele pusztult!

2011. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Elméletileg ha hangosan beszélsz, akkor a medve meghallja távolról és elmegy, nem szeret konfrontálódni. Én tavaly voltam oszt. kiránduláson Magas-Tátrában, medvét csak a vendégházban láttunk, fotón :)
2011. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az élelmiszer illatok vonzzák a kiéhezett állatokat, szóval étkezésnél ez növeli a veszélyt. Persze csak akkor ha tényleg van medve a közelben.


"Elméletileg ha hangosan beszélsz, akkor a medve meghallja távolról és elmegy"


..csak nehogy azt mondogasd, hogy fínom lépesméz.., lépesmézecske, hmmm. :-)

2011. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
ha előtte megiszol 25 felest , 9 tequilát , 8 koktélt , 34 citromos sört és 10 pohár bort akkor még buddhát is fogod látni amint éppen omabával egy csillámpónin ül !
2011. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezek után már a felétől jön a filmszakadás.
2011. szept. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!