Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Muslinca irtása, de hogyan?

Muslinca irtása, de hogyan?

Figyelt kérdés
Már egy ideje van a lakótelepi lakásunkban muslinca. Nem tudom Őket sehogy kiirtani, főleg a konyhában vannak, de egy időre van hogy áttelepszenek az előszoba plafonjára vagy a fürdőbe. Már a vizes törölközőre is mennek, nem hagyok elől semmit, mégis vannak, és nincs sehol rejtett romlott kaja, ami miatt maradnak...A kisfiamnak a használt pelusára is mennek, ha már nincs más. Próbáltam gyümölcslé-ecet-mosogatószer keverékét, de arra nem mentek, van légyfogó szalag felakasztva, az összeszedett jó párat, de még mindig vannak, éjszakára nyitva hagytam az ablakot, hogy a fényre hátha kimennek, de nem. Nem tudom már mit csináljak. Kérlek adjatok valami bomba biztos megoldást, hogy szabaduljak meg tőlük.
2011. júl. 26. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy helyütt azt olvastam, hogy olcsó bort kell nekik kitenni tálkába, abba belemennek és megfulladnak.
2011. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 doboszoli ***** válasza:
48%

Olcsó bort!! Mert a drágát nem szeretik.DD)

Elballagsz egy gazdaboltba, és vásárolsz muslinca irtót.

Ennyire egyszerű.

2011. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert a drágát megisszuk mi :))
2011. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretnék vegyszerekkel mivel kisbaba van a lakásban
2011. júl. 26. 16:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Anya egy almaecetes üveget nyit ki, mennek rá mint a muslinca :D
2011. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 doboszoli ***** válasza:
Te döntesz!
2011. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biokill
2011. júl. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Altalam hasznalt megoldas, bevalt!

pl fagyisdobozba teszel 1 deci bort meg kis mosgatoszert, lefeded muanyagfoliaval es a foliara szursz borsonyi lyukakat, abba gyonyoruen belemennek es belefulladnak.

Arra kell vigyazni hogy kicsit lejtsen befele a folia!

lehet viccesnek tunik de bevalt, enis olvastam valahol, nem egy szep latvany de 1 2 nap alatt az osszes kis gazember beledoglik :)))

2011. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Itass velük sósavat!
2011. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálam az vált be hogy, egy tálba raktam egy kis 10%-os ecetet befóliáztam és tettem rá egy borsónyi jukat és egy éjszaka alatt 3 darabra csökkent a számuk
2017. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!