Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » HELP! Büdösbencét mivel lehet...

HELP! Büdösbencét mivel lehet írtani? Rengeteg van.

Figyelt kérdés

Így néz ki: [link]


Tele van az egész ház velük. Mindenhol ott vannak. Légyírtó nem használ. Pedig az ablakok sincsenek nyitva és mégis bejutnak. :S


Ötleteket várok!! :D Köszi. ^^


2011. okt. 12. 19:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a baj, hogy ha bejönnek, akkor el is bújnak...Múltkor pl a hugom társasjátékában találtam 1-et.
2011. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ez egy poloskafajta, növényszívó poloska.Van vérszívó is.A banka madár!
2011. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2011. okt. 12. 20:45
 14/22 anonim ***** válasza:
71%
Tanulj meg együtt élni velük :)))) Az is lehet, hogy betanított poloskák, akik eleve lehallgatnak? :)))
2011. okt. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
19%
Büdösbence...:DDDDD Köszi, hogy feldobtad a napom...:DD amúgy poloska...szerintem tegyél oda egy ragasztós kartonlapot...szinte mindenhol lehet kapni...:D
2011. okt. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
hehe, igen ez egy ilyen Pécsi dolog, itt majdnem mindenki büdösbencének hívja a poloskat, én tök meglepődtem hogy Pesten nem így nevezik, és nem is tudtam hogy poloska a neve:) sőt sehol nagyon, csak Pécsiek általban vagy környéken élők. Amúgy nemtudom, nálunk is tele van terasz meg a lakás a kis szarosokkal. ( kutyam elszokta kapni , meg is eszi) szal szerezz kutyat:D csak utana ne nagyon engedd magadhoz kozel mert budi:D
2012. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Férjem szokott évente 2szer mellékállásként rovart írtani és akkor kap lötyit, amivel befújja az ablakok minden zugát. Ha be is jön a bence, azonnal megdöglik.

Akik azt mondják tanulj meg vele élni: Ti meg egy csapat nílusi krokodillal.

Ennél undibb, oktalanabb állat nincs!!!


25N

2013. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Úgy van, Pécsett mindenki büdösbencének hívja, ez is egy elnevezés rá, nem tudom, miért kell ezen fennakadni. Én mondjuk tudtam, hogy ez egy poloskafajta, de azt nem, hogy például máshol nem ismerik büdösbence néven. Akkor tapasztaltam meg, amikor felkerültem Pestre. Én attól még büdösbencézem, így ivódott belém a neve, ez van. (Csak úgy, mint a döci, ami tudom, hogy máshol libikóka.)


Na de mindegy, most megint invázió van, és engem is nagyon érdekelne, hogy hogyan lehet őket távoltartani a lakásból, mert próbálkoztam már olyan szerekkel is, amiket itt is javasoltak a kérdés alatt, de nem akar bevállni, semmitől nem döglenek meg, csak a papucstól.:P De utána persze irtó büdös lesz, és undorító is, szóval nem a legjobb megoldás.

2016. okt. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Nálunk is tömegivel vannak.Úgy kell kidobálni őket.

Velem már aludt egy tök aranyosan a térdemre mászott.Utána lesöpörtem 10 perc múlva a párnám csücskén virrasztott.Mondta hogy helló aludhatok veled?

én meg csúnya módon kidobtam kukába reggelre ki is mászott mamám elmondása szerint.Biztos alig várta hogy nyitva legyen a szobaajtó és bejöjjön.Nálunk késő délután mikor kellenek a pilácsok arra jönnek.Amugy ilyen barna szinüek.

2016. dec. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mi is büdösbencének hívjuk, mivel pécsiek vagyunk. De hallottam már büdösmargitot is :D
2016. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!