Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » HELP! Büdösbencét mivel lehet...

HELP! Büdösbencét mivel lehet írtani? Rengeteg van.

Figyelt kérdés

Így néz ki: [link]


Tele van az egész ház velük. Mindenhol ott vannak. Légyírtó nem használ. Pedig az ablakok sincsenek nyitva és mégis bejutnak. :S


Ötleteket várok!! :D Köszi. ^^


2011. okt. 12. 19:27
1 2 3
 21/22 Szopati válasza:

En osszeszedtem oket a nyaron es a nemet fonok irodajaba kiengedtem oket titokban :D ket betig nem jott dolgozni :D mar akkor rohogtunk mikor az elsot osszenyomta ket ujja kozott es a feher ingere froccsent a zold vere.

De szerintem ez a budosbence a bogarvilag ork-ja.

2017. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
0%

Ha látsz egyet akkor ed meg és nem fog több jönni mert félni fognak tőled

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez a válaszom

2017. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!