Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lányom nagyon szereti a...

Lányom nagyon szereti a majmokat. Hallottam hogy lehet venni. Ez igaz? Ha igen honnan tudom beszerezni a picit? Mennyiért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 20:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Amúgy, mielőtt majmot akarsz, olvasd el "A Morgue utcai gyilkosság" című novellát E. A. Poe-tól. ( [link]


Na jó, ez kicsit off volt most, de a baj az, hogy tényleg veszélyesek tudnak lenni, főleg, ha ilyen "szabad bejárású" majmok, és az ember fejére nőnek. Ráadásul a majmok gyakran rivalizálnak egymással (vagy a gazdájukkal), és ha nem vagy elég határozott, akkor ezt kihasználja, és terrorizálni akar majd.

2011. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

a gyerek 2 hónapig:ja de cuki!!!!!!!!!!!

siessünk haza!!!!!!!!!!!!

szeretlek de nagyon!!!!!!!

én akarom gondozni!!!!!!!!!!!!


2 hónap mulva majom el lesz felejtve

nem ajánlom

2011. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
kérdező te hülye vagy????
2011. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
:D utolsó :)))
2011. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

felmnőtt ember hogy lehet ennyire felelőtlen??!

( az "idiótát" illetlennek éreztem, de ami igaz, igaz...)


amúgy meg bemásolom egy válaszomat, amit egy másik idióta kérdésére írtam - lehet közötök van egymáshoz.


A majom vadállat! nem olyan mint a kutya, nem olyan mint a macska! egy vadállat, nem háziállat! pár évvel ezelött volt egy eset mikor egy otthon tartott csimpánz rátámadott a gazdájára, szinte szétmarcangolta az arcát, elég brutálisan! hát ez azért történt, mert szegény majmot nyugtatóttak teletömve tudta csak maga mellett tartani, olyan körülmények között amely nem voltak valók a majomnak ezért még szép, hgy szegény állat, ami ráadásul többször is próbált megszökni agresszívan lépett fel a nem normális körülményei ellen! tehát hidd el, a majom nem háziállat! és ha tényleg az a kedvenc állatod, akkor nem akarod őt kínozni! és ebben az esetben a kínzás nem csak azt jelenti, hogy láncon tartod vagy nem adsz neki enni! haem hogy belekényszeríted egy olyan környezetbe, ami nem való neki!

2011. okt. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%
Szólj ha majd a cápákba szeret bele:-)
2011. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na, Lakatosék újabb kalandjai
2022. aug. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!