Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiú tengerimalacom van,...

Fiú tengerimalacom van, hamarosan egy éves lesz. Egy másik fiú malac ideális lehet mellé? Vagy inkább lány malacka lenne jobb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
másik fiú, a fiú malacok jól kijönnek egymással és nem kell aggódnod.
2010. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiút mindenképpen, különben nagyon gyakori lesz a szaporulat. Ami egyrészt nem jó a lánymalacnak, másrészt képtelenség jó gazdihoz adni annyi kismalacot. Amire figyelj: az új jövevény minimum 2 hónappal legyen fiatalabb a réginél. De minél nagyobb a korkülönbség, annál kisebb az esélye annak, hogy nehézségek adódnak az összeszoktatás során.
2010. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Klayura ***** válasza:

én tudok jobbat:) a tengerimalacok nagyon jól elvannak kis (nagyjából velük azonos)termetű nyulakkal:)

abból biztos nem lesz szaporulat:)

én is úgy tartom őket és tök jól elvannak:D

2010. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jól elvannak a nyuszikkal, de ők nem értenek malacul, nem tudják pótolni a malactársaságot. Jobb, mint egyedül, mert van kivel összebújni, meg egyáltalán, van társasága, de abszolút nem az igazi.
2010. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fiút ne nagyon vegyél...nekem is volt 2 fiú malacom és állandóan összeverekedtek, megsebesítették egymást. MAX akkor vegyél fiút, ha egy alomból származtak/nak, amit kétlek!!! Úgyhogy sztem ne fiút!
2012. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!