Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék kimászni a gödörből,...

Szeretnék kimászni a gödörből, de nem megy. Más is érzett már így?

Figyelt kérdés
Úgy érzem eluralkodott rajtam a depresszió, nem tudom mit tehetnék, hogy minél előbb, újra hosszútávon boldognak érezzem magam. Félek,hogy rámegy a családom, a házasságom. A gyerekeimnek nem egy negatív anyára, és a férjemnek sem egy ilyen feleségre van szüksége. Érzem, hogy az én hibám, de tehetetlennek és gyengének érzem magam. A családom nagyon szeretem, de belefáradtam abba, hogy csak itthon legyek, másból sem áll az életem, csak házimunka, gyerekek. Szeretnék havi 1-2 napot egyedül tölteni, hogy legalább csak egy dologra kelljen koncentrálni, pl. csak házimunka, utána pihenés, hogy egy kicsit feltöltődhessek. Nincs barátnőm, nem állunk túl jól anyagilag. Már elegem van az önsajnálatomból, hogy léphetnék ezen túl?
2011. aug. 28. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyetek egy kutyát ! :D
2011. aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy 2t :D , viccen kívül nekem segített
2011. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz konnyu, de tapasztalatbol mondom h ki lehet maszni belole. En is kb hasonlo okokbol kerultem bele. Beszelj a ferjeddel h segitsen ebben, csak o tud segiteni:)

Engem is a parom rangatott ki ebbol:)

2011. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért nem dolgozol?

Vagy mennyi van még a GYES/GYED-ből?

2011. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hobbi, célok. Ezek mind hasznos dolgok, amik kapaszkodókat adnak az embernek. Gondolj arra, hogy nincs okod keseregni, mert van férjed, gyereked letettél már valamit az asztalra amire okkal kéne büszkének lenned. Keressél hobbit ez lehet kreatív is akár mint pl.: rajzolás, festés, tánc (vannak jó DVD is ha drága egy tanfolyam), írás akár napló vagy egy regényé. Vagy esetleg valamilyen alkotó hobbi is mint pl a főzés, sütés. De hasznos szerintem ha néha a családoddal, férjeddel kettesben vagy egyedül teszel egy sétát a környéketeken belvárosban. Ha Budapesti vagy ajánlom a Duna partot este gyönyörűek a fények, de ez más városban is így van. Tűz ki magad elé célokat és valósítsd meg. Neked kell értékessé tenned az életed, senki más nem fogja helyetted. Egy életed van és ne kesergéssel éld meg hanem azzal hogy színesebbé teszed, olyanná amire öregkorodra is mosolyogva emlékszel vissza. Nem kell tökéletesnek lenned, ne fogj fel mindent borúsan az életnek megvannak a maga apró örömei, de ha borúsan látod nem tűnnek fel.
2011. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nincs olyan idő, amikor egymagad vagy és mindenki békén hagy. Nem veled van a baj, hanem azzal, hogy nincs segítséged. Valahogy próbálj meg elszabadulni, nagyon fel tud tölteni egy mozi vagy színház.
2011. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!