Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Dr. Gubik Zoltán állatorvossal...

Dr. Gubik Zoltán állatorvossal találkoztatok már, mi a véleményetek róla mint emberről és mint orvosról egyaránt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy részeges alkoholista, azt sem tudja merre van az arra.

Ne hozzá vidd az állatod. A buszmegállóban hallottam, hogy 10 liter pálinkáért kapta a diplomáját.

2011. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jézusom, biztosan egyre gondolunk? Akit te írtál, az hova valósi?
2011. okt. 26. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont oda, ahova az akire te gondolsz. Ilyen nevű állatorvos csak egy van az országban.
2011. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztos vagy benne? Akkor pontosítok: eredetileg nem magyar állampolgár, ha jól tudom, Szerbiából jöttek a feleségével. Kb. 40 éves lehet a doki. Így is stimm? Mert akkor tényleg nem viszem hozzá többet a kutyámat!
2011. okt. 27. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egész trollkodás volt, bocsi. De legközelebb figyelj oda, mert nagyon könnyedén átb@sztalak. Azt hittem, már akkor gyanút fogaz, amikor nem neveztem nevén a települést, de nem.

Légy óvatosabb, és ne higgyél el mindent!! A gyk-n a trollok átvették a hatalmat;)

2011. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ki akartam ugrasztani a nyulat a bokorból, mert már találkoztam az illetővel, és gyanús lett volna, hogy ennyire rossz emberismerő vagyok. Kíváncsi voltam, hogy mersz-e konkrétumot írni, mert ha írtál volna, akkor tényleg tudod, hogy ki az, így meg gyanús volt, hogy nem valós a vélemény. Nem haragszom, csak örültem volna egy hasznos hozzászólásnak. Azért rendes tőled, hogy bevallottad a trollkodást.
2011. okt. 29. 10:39
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom mennyire aktuális még a válaszom, most találtam rá a kérdésedre. Személyesen nem ismerem Dr. Gubik Zoltánt, de Törtelről vettünk kutyát, aki nagyon súlyos bélgyulladással került hozzánk csontsoványra fogyva, közel 1 évig folyamatosan küzdöttünk az életéért, és az ő oltáskönyvébe mindenfajta előzmény nélkül egyetlen veszetségi oltás szerepel, amit a pecsét alapján ő adott be neki, féreghajtás nélkül, az elhozatalunk előtti napon. Ez nekem bőven elég, hogy az életbe nem bíznám rá még a szemetemet sem nemhogy a kutyámat.
2012. szept. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!