Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet torz szülött cicám?

Lehet torz szülött cicám?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van 5 cicám,3 kutyusom(és 2 nyuszim). Nagyon jól elvannak mindenki szeret mindenkit. Rendesen esznek nem túl kövérek de nem is nagyon vékonyak. Az van hogy az 5 cicám mindegyik lány és az egyik terhes. A kutyusaimból 1 fiú.Lehetséges az hogy torz szülött cicáim lesznek?PL:kutyás fej és macska test..
2011. okt. 26. 20:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak meghízott az egyik a tél közeledtével, az én egyik macskám gömböcre hízik télre tavasszal meg lefogy a másik meg marad piszkafa, nem lehetséges hogy bármiféle torz magzat megmaradjon egy ilyen helyzetben.
2011. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Hatalmasat röhögtem volna, ha közben eszembe nem jut, hogy biztos lehetsz 8-10 éves... Ha mégsem, akkor jön az atyavilág... u_u
2011. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Áááá... "a faluban nem tudok róla, hogy rajtam kívül másnak is lenne macskája"... Banyeg, egy faluban??? Hogy a fenébe ne lenne több macska?!
2011. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de hülyeségeket írsz. Nem lehetséges ilyesmi.
2011. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
lóf@szt
2011. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés egyértelműen kamu.


Aki már ennyire tudja használni a fórumokat, az tudja, hogy ilyen nem lehetséges.

Olyan meg nincs, hogy valaki olyan faluban él, ahol tudtával nincs másnak macskája.

Ha ennyi lány macskája van, és egyik sincs ivartalanítva, tavaszonként ott óbégat a megye összes kandúrja, és vidáman spriccelik bűzösre a házat és környékét.

Gondolom, ez se tűnt fel.


Szóval a kérdést nem kell komolyan venni.

2011. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Baaaaaaaaaaazdmeeeeeeeeeg! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Jól van különben régen énis ezzel fárasztottam szüleimet de mikor 2x leosztották a fejem, hogy cica-cicával kuksizik kutya-kutyával felfogtam! XD

2011. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nálunk 2008-ban előfordult ilyen eset sajnos :( úgy kellett elaltatni szegény torzszülött macskát, melynek kutyafeje volt :(((
2011. okt. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
amúgy 23 éves vagyok..és szakadjatok hanyatt csak ismerem a macskáimat..
2011. okt. 27. 17:33
 20/22 anonim ***** válasza:
hazudj még :)
2011. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!