Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Volt már haszonállatotok, ami...

Volt már haszonállatotok, ami öregségben pusztult el? Nem pedig levágtátok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. De nagy vágyam, hogy egyszer egy "haszonállat"mentő farmom legyen. Én vegetáriánus vagyok, de lassan szeretnék vegán lenni, aki tejet és tojást sem eszik. Bőrt és szőrmét sem viselek, semmit ami állati eredetű. Kiskoromban rengeteg állatunk volt. Disznók, nyulak, kutyák, macskák. Imádtuk az állatainkat, nálunk mindig az volt az első, hogy ne szenvedjenek hiányt semmiben. Aztán évek múlva a szüleim abbahagyták az állattenyésztést, mert ha valaki tényleg nagyon szereti az állatokat, akkor lelkileg nagyon megviseli, hogy aztán a vágóhídra küldje őket.
2011. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, de a faluban van egy porta, ahol él egy 25 éves liba, aki még teljesen egészséges. Kutya helyett van, házőrzőnek.
2011. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a családunkban ilyen sorsra jutott egy gácsér, bár fogalmunk sincs róla, hogy mennyi a várható élettartama, még a téma professzora (baromfitenyésztést tanít egyetemen) sem tudott erre válaszolni :D
2011. nov. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy német állatvédő szervezet oldalán olvastam, hogy akár 30-40 évet is élhetnek. Persze ez azért sok mindentől függ.
2011. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!