Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatom legyen?

Milyen állatom legyen?

Figyelt kérdés
Van két golden retriverem (vagyis ők ne veszélyeztessék ) 3 teknősöm , halaim , macskám . Ez az állát ne legyen szőrős . Ki lehesen venni a helyéről . Ne legyen büdös . Van olyan házisikló ami max. fél méter ?
2011. nov. 11. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Neten utána tudsz keresni,van rengeteg ilyen hüllő tenyésztő.Bocsáss meg a kérdésért,de minek neked még állat?
2011. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Állat fajtát keresek nem a googlet . Azért szeretnék állatot mert nagy állatbarát vagyok . Normális válaszokat kérlek .
2011. nov. 12. 08:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is hatalmas állatbarát,van egy kutyám,egy törpenyuszim és 3 cicám,szóval tudom az,hogy milyen állatot tartani.

2 golden már eleve nem kis felelősség,szóval ha kielégíted minden igényüket,akkor már nincs is időd más állatokra.Tanítgathatod is őket,minden nap többször több óra séta,stb.stb.

Ha mégis van időd ezen felül új állatra,akkor javaslom,hogy ne házisiklót vegyél,nem sok értelme van.

2011. nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!