Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy háziállat felfogja, hogy...

Egy háziállat felfogja, hogy Ő rabságban van, és élhetne szabadon is?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy szarvasmarha beállt a vadszarvasok köz, meg ilyesmi.

Volt már rá példa.


Az ilyen állatok felfogják, hogy az ember tartja őket "rabságban" az ember gondozza őket, és azért állnak be a vadállatok közé, mert felfogják ezt az egészet?


2011. nov. 15. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajánlanám a mátrix című filmet. A mi tanárunk egy 5 perces részt órákon át tudna magyarázni. Nagyon érdekes film ha elgondolkozol rajta. A válaszom pedig nem
2011. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jót kérdeztél. Én is gyakran gondolkoztam ezen.

Én úgy gondolom, hogy igen. Szerintem az állatoknak is vannak érzelmeik, gondolataik, szoktak álmodni is. A lovak és az elefántok például elképesztően okosak, nem beszélve a majmokról, főleg az emberszabásúakról. Egyébként az állatok gyakran okosabbak is, mint mi, mert egy kutya pl. tökéletesen érti egy csomó vezényszónkat, füttyjelünket, de mi nem mindig értjük, hogy mit akar nekünk mondani.

Szóval miért ne értené egy állat, hogy mi zajlik körülötte?


Arról a birkáról hallottál, aki valami 7 évig remeteéletet élt egy barlangban? (Elszökött a nyírás elől.) Az is milyen poén már. :D

2011. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy ketrecben születsz, számodra a ketrec a világ. Mert nem látsz mást (mátrixos példás ember
2011. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!