Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Találtam egy katicát, mit...

Találtam egy katicát, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Kint találtam, el volt bújva a forgácsos zsákban. Behoztam, és rögtön feléledt, mászkál. Mi legyen vele? Félek, ha megint kiteszem akkor megfagy. Ötletek?
2011. nov. 18. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Készíts neki téli rejteket kevés forgácsból, ahol nem fog ráfolyni a hólé, hátha nem mászik ki belőle. Nem fog megfagyni, ne félj. Viszont a melegben télen elpusztul, kiszárad, éhen hal.
2011. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi akkor kiviszem vissza :)
2011. nov. 18. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány pettye van? Ha nem hét, akkor valószínű, hogy Harlekin katica, amely kártékony a 7 pettyesre nézve. Szóval, ha harlekin, akkor csapd agyon, ha viszont rendes 7 pettyes, akkor rakd valami hűvös, fagymentes vacokba, ahol áttelelhet.
2011. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
7 pettyes :) az erkélyen a sarokba betettem egy kupac forgácsba és még le is fedtem. persze ki tud mászni ha akar. :)
2011. nov. 18. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos és ügyes vagy!
2011. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!