Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit eszik a katica? Találtam...

Mit eszik a katica? Találtam a lakásban egy katicát, de nincs szívem kiengedni ebbe a hidegbe. Nem tudom, mit adhatnék neki enni.

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 19:58
1 2
 1/17 anonim válasza:
36%
jézusmária :D
2009. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
98%
levéltetűt, rakd valami virágra
2009. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A levéltetvek nedveit szívogatja.Neki ezek a tehénkéi.

Ha nincs nagyon sok levéltetved, akkor, majd dél felé, mikor enyhül az idő, tedd valami napos helyre, jó kis rések, meg avar meg odúk közelébe. Akkor elpihen, elbújik. Neki téli álmot kell most aludnia.

2009. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Levéltetveket.Ha nem akarod kiengedni akkor egy kis befőttesüvegbe szedjél leveleket.
2009. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos nállad nem fog életben maradni, mert ő nem háziállat
2009. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Hihihi,ez aranyos:-)) Hát egy jó hagymás rántottának nem hiszem ,hogy örülne...:D Valószinű a levél és pajzstetveknek jobban örülne hisz azzal táplálkozik!
2009. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Tedd rá egy szobanövényre!

Lehetőleg olyanra, aminek ragacsos a levele, ugyanis az valószínűleg tetves, a katica meg azt eszi...

2009. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy az egyben ugyanez a problámám volt tavaly télen. Megpróbáltam szobanövényre rátenni, persze elrepült. Az interneten olvasgatva azt találtam, hogy az életének megmentése érdekében jobbat teszek vele, ha kiengedem a kertbe, mert ott téli álmot alszik, mint hogy otthon a finom melegben éhen haljon. Mókás, hogy más is gondolkozik így. Az ember minden rovart utál, de a katica valahogy aranyos. Gyerekkoromban egyébként a katicákat mentettem ki egyesével a Balaton parttól távolabb eső részeiből.
2009. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kiskoromban én is a Balcsiból mentettem őket :) Néha csak a bójáig... :P Najó akkor kiengedem szegénykét...

Köszi a válaszokat!

2009. dec. 15. 21:16
 10/17 Rawyal Fluashh válasza:
100%
Én most találtam egy katicát, tt bent a szobámban, és nemtudok honnan levéltetveket szerezni... mit adhatnék neki még enni? az uborkasalátát nemszereti a drágám:S
2011. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!