Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kutya meg a macska ugye nem...

A kutya meg a macska ugye nem tudják egymást megtermékenyíteni?

Figyelt kérdés
ha véletlenül becsusszan...van egy kicsi kutyám és mindig odamegy...meg a nagy kutyához is. Pl mi lenne ha a kis csivavának sikerülne a nagy huskyba beleélvezni??????
2011. nov. 22. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A csivava is kutya a husky is kutya lehet utódjuk természetesen!De a macska hogy kerül ide?
2011. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
A macska tartja a gyertyát!! :D De ami még érdekesebb, hogy maga a kérdés, hogy kerül ide, ebbe a csoportba???
2011. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
láttam már kaukázusi-tacskó keveréket, ahol a tacskó volt az apuci... de a macskát nem értem.
2011. nov. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
52%
Csak nézni fogtok !!!Én sem értem a kérdést ezek szerint a kiskutyáját macskának hívja vagy nézi a kérdező viszont ahol laktam ilyen több lakásos udvarban volt egy szép nagy vörös macska meg egy kis pincsi keverék.És a pincsi állandoan a macskán lógott és mikor tűzelt a macska el is kapta.Megszülettek a kölykök de valami undoritóak voltak meg is haltak szegények pár órát éltek kutya testük volt és macskaszerű fejük:(
2011. nov. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Természetesen a macska és a kutya két külön faj, nem lesz utód.

Ha viszont a huskyt felcsinálja (ami nagyon is valószínű, ha annyira retardáltak vagytok, hogy nem ivartalaníttattátok őket), akkor lassan szólhatsz apucinak, hogy úgy humánusan agyon kellene verni majd néhány kiskutyát, merthogy a menhelyek már tele vannak, az is biztos.

Vagy még most időben elvihetitek a nőstényt és túleshettek az ivartalanításon.

2011. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyen őket? A husky nem az én kutyám,és pl elajándékozásról nem hallottál. Csak nem tudom elképzelni milyen lenne az utód.
2011. nov. 23. 13:42
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
De, hallottam már elajándékozásról. Te viszont gondolom még nem próbáltál elajándékozni kiskutyákat, mert akkor tudnád, hogy nem egyszerű. Még fajta jellegű keverékeket el is lehet, de azért az ilyen besikerült husky-csivavákat nem keresik túl sokan.
2011. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!