Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a legmulatságosabb, legszór...

Mi a legmulatságosabb, legszórakoztatóbb, legaranyosabb, állatokhoz kapcsolódó történeted?

Figyelt kérdés
Éppen valami maradék kaját csipegettem, már csak pár falat volt belőle, a kutyink pedig úgy nézett, mint egy éhező etióp. Persze ez nem volt szokatlan tőle. :) Adogattunk is neki mindig 1-2 falatkát, azonban ezúttal anyu rámszólt, hogy "Ne adjál a kutyának!", mire a mi kis Lédikénk arckifejezése a szokottnál is beszédesebbé vált: egy nagy döbbenettel vegyes "ki kérem magamnak" kifejezés ült ki a kis pofijára, miközben oda-vissza kapkodta a tekintetét kettőnk között. Ilyen kétségbeesett arcot még életemben nem láttam! :D Persze, hogy nem bírtam ki, sőt, még fájdalomdíjat is kapott... Azóta a családban szállóigévé vált a "Ne adjál a kutyának!".
2009. máj. 12. 05:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiscicám volt , pár hónapos . Ejándékba kaptam s még nem volt saját tállja s egy kisebb tányérba adtam neki tejet, szegény annyira elfáradt az uton mig elhozták nekünk , hogy elaludt az orrával a tejben :)
2009. máj. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én kiskutyám gyakran álmodik, és álmában vadászik. Fekszik az oldalán, alszik, közben rakja a kis lábait, szalad, ugat, morog, az egész teste vonaglik szinte, lehet követni a fázisait, mikor veszi észre az 'áldozatot', mikor iramodik utána, és mikor kapja el.

Nagyon édes és egyben mulatságos látvány, már le is kameráztam. Utána amikor felébred, nem tudja hirtelen beazonosítani hol van, és csak bambul rám. :D

2009. máj. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk kistermetű keverék kutyánk van. Elég szeleburdi, mert sajnos nem foglalkoztunk vele sokat. Nyáron imádok kiülni a lépcsőnkre, és nézni az utcát. (falun lakunk)

Picúr ott ült mellettem, és azt vettem észre, hogy már percek óta kaffogja az ujjatlan pólóból kilátszó vállamat. Pont úgy, mintha egy legyet akarna elhessegetni, azok után szokott úgy kapkodni. De már tényleg nagyon régóta csinálta. Mikor odanéztem, rájöttem miért: egy anyajegy van a vállamon, amit ő légynek nézett. :) Nagyon aranyos volt ahogyan gyengéden próbálta elkapni rajtam a "legyet", vigyázva, hogy engem viszont ne harapjon meg.

2009. máj. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár évvel ezelőtt éppen érettségiről jöttem haza és egy kiló lisztet találtam szétszórva a lakásban... De, ha ez még nem lett volna elég, a gáztűzhelyünk félig felborítva (csak a gázcső tartotta vissza), a macskák meg a sütőben itták a használt olajat! Azonnal telefon a dokinak, hogy mit csináljak velük, erre az olyan röhögőgörcsöt kapott, hogy alig bírt válaszolni a kérdésre.:D
2009. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Aranyos történetek, köszi mindenkinek! :)
2009. máj. 13. 03:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 2 hónapos volt a kutyám, éppen ettem valamit. A kutyám kérni akart, de nálunk az a szabály, hogy a kutya csak utánunk ehet, ezért nem adtam neki. Erre ugatni kezdett és fejjel nekirohant a lábamnak, mint amikor a szarvasok küzdenek. :) Nagyon édes volt.
2009. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Labrador kutyám már két éves lesz e hónapban. Van két cicánk is mellette, és elég jól eddzézben tartja őket. Egyszer éppen egy fogócska közepén jártak, amikor a cica hirtelen ötlettől vezérelve fölugrott a cseresznyfára, Káosz meg annyira elbambult, vagy lezsibbadt emiatt, hogy csak futott - futott, és fejjel nekiment a fának...'-.-


Nagymamánál még olyan hagyományos, begyújtós gáztűzhely van, és a cicák megszokták, hogyha a mama süt valamit, utána ők befekhetnek egy kicsit a még meleg sütőbe, melegedni. Egyszer ott voltunk nála, és az öcsém ki akarta húzni a kismotorját, ezért becsukta a sütőt. Persze nem tudta, mert még kicsi, és hívott segíteni. Ott gugoltam mellette, egyszer csak azt látom, hogy egy riadt cica bámul rám a sütőből XD


Kétszintes házunk van, az én szobám az emeleten van. A cicák bejárósak a házba, a macskaajtón szoktak közlekedni. Egyszer télen egy este, gondolván, hogy nagyon hideg van, és mindkét cica bent van, bezártuk a cicaajtót, hogy ne húzzon a hideg. Reggel, mikor fölébredtem, szokásomhoz híven fölhúztam a rolót, és majdnem elájultam, de az én hülye macskám a szúnyoghálón lógott, a tizenhat körmével kapaszkodva, az emeleti ablakomon, és közben folyamatosan nyávogott, csak én nem hallottam a csukott ablak miatt....

2009. máj. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy cicànk, na az csinàlt nevetseges dolgokat...

Egyik alkalommal bement a tyukudvarra utanunk, ezt persze a kakas nem nézte jo szemmel, és felkergette egy fem oszlopra. àmde arrol a cica visszacsùszott, erre a kakas megcsipkedte a faràt, mire a cica feljebb màszott. ès ezt addig ismèteltèk, ameddig megmentettuk szegeny cicàt a kakastol...

Ugyanaz a cica mindig ugy evett, hogy a masik cicàt szabàlyosa eltolta a mancsàval az etetotaltol. A masiknak a homlokàra nyomta a mancsàt, és addig tartotta, amig o megette az egész eledelt...

2009. máj. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A tetőnkön fészkel egy galambpár.Egyszer ülök a ház előtt,a macsek ott van előttem és néz fel nagy szemekkel a tetőre.Egy darabig csak nézett és fülelt aztán megunta hogy nem történik semmi és gondolom oda akarta csalogatni a galambokat,úgyhogy elkezdte utánozni a galambturbékoltást.XD És tényleg olyan hangja volt.XD Na most képzelj el egy turbékoló macskát...XD utána 10 percig röhögtem
2010. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Angol bulldogom van, ami ugye nem a kecsességéről híres. De ezzel ő nincs tisztában, és mindig be akarja cserkészni a szomszéd macskáját, de az eredmény mindig ugyanaz.

Észreveszi, lelapul, lopakodik, feszült figyelem, ugrásra készen...

És mikor eléggé közel settenkedett jöhet az ugrás pillanata.

Ezzel csak az a baj, hogy akárhányszor elugrik és rávetné magát a macskára, az első két lába mindig összeakad, és hatalmas pofáraesés lesz a vége.

2010. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!