Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet reklamálni, vagy...

Hol lehet reklamálni, vagy tapasztalatot megosztani kisállat kereskedésekről?

Figyelt kérdés
Kénytelen vagyok bemenni ilyen helyekre az állataimnak vásárolni, de egyszerűen bántja a szememet amit ott látok. Csak azokon a szerencsétlen kis jószágokon jár az eszem, és valahol ahol ilyen témával foglalkoznak, leírnám mit látok, hátha történik valami:( Nem értem, hogy képesek ilyen kegyetlenek lenni az ott dolgozók.
2011. nov. 25. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert hülyék, nem értenek az állatokhoz.
2011. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
például itt, mond el!
2011. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hivatalosan, a magyar törvények szerint nem szidhatsz egy kereskedést semmilyen fórumon, oldalon, mert simán beperelhetnek miatta. Jó, erre persze kicsi az esély, itt nyugodtan leírhatod mit láttál, én is leszoktam.

Ha valóban tenni akarsz valamit, akkor folyamatosan beírhatsz a panaszkönyvbe, azt hivatalos irat, a hatóságok ellenőrizhetik. Valamint értesítheted az állatvédőket, feljelentést tehetsz a jegyzőnél, fogyasztóvédelemnél, ha állatkínzás kategóriába esik, amit tapasztalsz.

Ezt persze akkor teheted meg, ha betegek, elhanyagoltak az állatok, éheznek, tehát ha komoly problémák vannak. Az, hogy mondjuk kisebb helyen tartják őket a szükségesnél, még semmit nem jelent, mert nem az az állandó helyük.

De hacsak nincs valami nagyon kirívó szabálysértés, akkor semmi nem fog történni.

2011. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!