Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy képesek az emberek...

Hogy képesek az emberek megválni az állatuktól?

Figyelt kérdés

Az előbb nézegettem ilyen apróhirdetési oldalt.. Állatot adnak el, esetleg CSERÉLNEK!! Na ezen nagyon kiakadtam.

Én egyik állatomtól se tudunk megválni.. Milyen rossz lehet nekik.. Megszeretnek, aztán eladom őket.. :(


2011. nov. 25. 21:56
 1/7 anonim válasza:
Minél többet van veled nehezebb megválni tőle. Ezért jó kiskutya korában eladni mert még nem kötődik hozzád nagyon
2011. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most nem erről van szó.

Az előbb olvastam, hogy 3-4 éves törpenyuszit adnának el..


Hogy van ehhez szívük?

2011. nov. 25. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolkozott az állat megvétele előtt. ennyi. amugy tényleg szívtelenség csak úgy elpasszolni egy kisállatot.
2011. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha egy tárgyról lenne szó, amit csak úgy adogatnak az emberek... :( Szomorú.. :(
2011. nov. 25. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, szomorú, de még mindig jobb, hogy ha a csere vagy eladás során jó helyre adja el a kisállatát, mint ha az utcára tenné ki sorsára hagyva.
2011. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is meg kell válnom majd a nyuszimtól (4éves), mert a barátommal szétmentünk, és elköltözik tőlem, én meg kiadom az egyik szobát. Az exemet jobban szereti mint engem, de azért nehéz lesz elengednem, de persze majd mehetek látogatni. (az egerek nálam maradnak)
2011. nov. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De mégse teljesen számára idegen emberekhez kerül...
2011. nov. 27. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!