Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Furcsa kérdés, de van-e olyan...

Furcsa kérdés, de van-e olyan állatfaj ahol a nőstény is élvezi párzást?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Állítólag a delfinek és a hiénák igen.
2011. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A főemlősök biztosan.

A hiénáknál ez érdekes, mert ott sokszor a nőstény is meghágja a hímeket a felsőbbrendűségük jeléül, nem tudom, hogy ezt mennyire élvezhetik, de a hímek biztosan nem...


Viccesre fogva pedig: Az ájtatos manó biztosan, hiszen jót kajál közben...

2011. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az oroszlánok élvezik. Valamikor hallottam a tv-ben.
2011. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
sok állat élvezi
2011. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

"...A disznók orgazmusa 30 percig tart. (A következő életemben disznó akarok lenni...)

A csótány kilenc napig él a feje nélkül, mielőtt éhen hal. (Az a disznó még mindig nem megy ki a fejemből.)

Ha a falba vered a fejed, óránként 150 kalóriát égetsz el. (Ezt ne próbáld ki otthon, esetleg a munkahelyen.)

A hím imádkozó sáska nem tud párzani, amíg a feje a törzséhez kapcsolódik. A nőstény úgy kezdeményezi a szexet, hogy leszakítja a hím fejét. (Drágám, itthon vagyok. Mi a ...?)

A bolha a testhosszának 350-szeresére képes elugrani. Ez olyan, mintha egy ember átugrana egy focipályát hosszában. (30 perc. A mázlista disznó! El tudod ezt képzelni?)

A törpeharcsának több mint 27000 ízlelőbimbója van. (Mi lehet ennyire finom egy tó fenekén?)

Némelyik oroszlán 50-nél is többször párzik egy nap. (Még mindig disznó akarok lenni a következő életemben...inkább a minőség mint a mennyiség)

A pillangók a lábukkal érzik az ízeket. (Ezt mindig is szerettem volna tudni.)

A legerősebb izmunk a nyelvben van. (Hmmmmmm.... ...)

A jobbkezes emberek átlagosan 9 évvel tovább élnek mint a balkezesek. (Ha kétkezes vagyok, megfelezhetem a különbséget?)

Az elefánt az egyetlen állat, ami nem tud ugrani. (Ezt jó hallani.)

A macska vizelete ragyog fekete fényben. (Csak ezt nem tudom, mennyit fizetett a kormány, hogy ezt kiderítse.)

A strucc szeme nagyobb, mint az agya. (Az emberek között is ismerek egy pár ilyet.)

A tengeri csillagnak nincs agya. (Erre is tudok példát az emberek között.)

A jegesmedvék balkezesek. (Ha váltanak, tovább fognak élni.)

Csak az emberek és a delfinek hasznlálják a szexet örömszerzésre. (Hát a disznó?? A delfinek hallottak már a disznóról?...)"

2011. dec. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

Ez a kis szösszenet a leges legnagyobb ostobaság, ami az interneten valaha is terjengett!

Rosszabb, mint a "ha nem küldöd tovább 10 évig balszerencséd lesz" jellegű dolgok...

Komolyan kinek jó, hogy kitalál ilyen oltári baromságokat???

És miért kell elhinni??? Komolyan van, aki elhiszi???

2011. dec. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Kamella válasza:
100%

Nebutálkodj!!

Miért nem úgy veszed, ahogy szánta? Poénnak! :-)

2011. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ezjó :D csak annyit hozzá, h olyan nincs h fekete fény. vagy fény van (világos) vagy árnyék (sötét)
2011. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Mayaanyu válasza:
A fekete özvegy tuti,mert párosodás után megeszi a hímet :-)
2011. dec. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
tigriseket hallottam még
2011. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!