Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék szerencsétlennel?

Mit tehetnék szerencsétlennel?

Figyelt kérdés

Ma reggel a macskám haza hozott egy mókust. Nőstény volt így reménykedtem hogy nincsenek kölykei vagy ilyesmi.

Körülnéztem a kertben és 2 darab édes mókus babát találtam :D Hihetetlenül édesek!! :) Adtam nekik diót.

Egy kis kuckóban vannak kint megfagytak volna a hidegben.

Egy cipős dobozban élnek a drágák amit faforgáccsal és papír zsepivel béleltem ki. :)

Mit tehetnék velük??


2011. nov. 26. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem kamu a kérdés, akkor furcsa, hogy ilyenkor vannak kicsi kölykök, a tél beállta előtt. Ilyenkor már kint a természetben elpusztulnának a kicsik.

Fura, hogy ősszel párzott a nőstény tavasz helyett! Biztos felborult e hormonháztartása!

:(

2011. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nevelgesd őket.:))))
2011. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a hozzád legközelebbi állatkertet, vagy vadasparkot. Majd ők elmondják mi a teendő velük. Azért jó, ha tudod, ha megharap, mehetsz veszettség elleni oltást kérni. Nem valószínű, hogy veszett, de hordozhatja a vírust. Ja, nemcsak magvakat, de madárfiókát, tojást is fogyaszt.
2011. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, elsősorban kérd állatkert vagy vadaspark segítségét! Jó, ha tudod, hogy az európai vörös mókus nálunk védett állat, így nem igazán tarthatod otthon... nem tudom, mekkorák lehetnek, de ha még az anyjuk mellett voltak, akkor sanszos, hogy még isznak anyatejet. Amíg nem találsz megoldást, próbálj neki pl. macskatápszert adni, vagy ha más nincs, kecsketejet!
2011. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés. Nem tudom hogy mi lehetett a nőstény mókussal. Köszi a válaszokat !!
2011. dec. 2. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!