Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatmenhelyen dolgozók, mi a...

Állatmenhelyen dolgozók, mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

Igazából nem pont az ottani állatokról kérdeznék, hanem az emberekről, remélem, azért jó kategóriába tettem.

Milyen a hangulat általában a menhelyeken? Mert úgy vettem észere, hogy ahol sok nő, főleg fiatalabb lányok dolgoznak, ott elég feszült tud lenni a légkör, pl lovardákban is (sok helyen megfordultam). Féltékenykedés, versengés, irigykedés, kioktatás, ironikus beszólások, piti játszmák stb. Nem azért írom, hogy kritizáljam őket, csak valami olyan helyet keresek (önkénteskedni szeretnék majd), ahol az embereket éppen hogy összehozza a közös érdeklődés, és szívesen működnek együtt irígység nélkül, önzetlenek, nincs versengés az állatok kegyeiért, hiszen ott mi vagyunk értük, nem ők értünk (hogy a hiúságunkat legyezgessék). Ismer valaki olyan helyet, ahol szükség van segítségre és a társaság is normális?



2011. dec. 5. 00:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lovardával kapcsolatban Nekem is ez a tapasztalatom, ott szinte senkivel nem jövök ki és állandóak a csetepaték.
2012. jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!