Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Elütöttem a kiskutyánkat (? )

Elütöttem a kiskutyánkat (? )

Figyelt kérdés

miközben tolattam ki elütöttem a kiskutyámat, nem vettem észre hogy a kocsi alá fut :(

most lett meg a jogsim, sose álltam még ki és nem is szeretnék már vezetni :(

nagyon hibásnak érzem magam, nem is éreztem hogy rámegyek, azonnal megálltam volna

annyira rossz látvány volt :S

szerintetek el fog múlni:S

milyen rossz érzés lehetett neki, főleg hogy nagyon lassan történt, nem is hallottam hogy nyüszít pedig apa mondta hogy látja, de már nem tudott mit csinálni, azt mondja nem az én hibám:S

nem vettem észre hogy a kerék előtt van :S

17/L


2011. dec. 12. 22:33
 1/10 anonim válasza:
25%

Tizenhétévesen be sem ülhetnél vezetni. Mi lett volna, ha egy családtagod lett volna ott?


Egyébként remélem ez csak egy kamu "írás" volt.

2011. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Javítás: Tizenhét évesen
2011. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Előző: tizenhét évesen hogyacsudábane ülhetne be...


Kérdező, nem szándékosan csináltad, és szörnyű de most már nem tudsz semmit sem tenni.

2011. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szegény kutyus... átkelt a zsivárványhídon ...:((

am hát nemtudom elhiszem hogy nagyon rosszul érzed magad.. de ez nem változtat semmin..

be volt kapcsolva rádió vagy valami más hangoz zaj.. ha igen akkor mindig kapcsold ki ha tolatsz.. vagy valahonnan lassan mész ki....

2011. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*szivárványhídon
2011. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Az a kutya hibája volt, főleg ha lassan megy a kocsi. Vedd úgy, hogy az evolúció nem tolerálta a kutyád butaságát.
2011. dec. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát.. valamilyen szinten a kutya hibás, hogy figyelmetlen volt és odament a kocsi alá, másrészt te is figyelhettél volna jobban, hisz erre találták ki a tükröt, harmadrészt, nem tudom ki a kutya hivatalos gazdája, de annak meg meg kellett volna tanítania, hogy ne szaladgáljon amikor kocsi van. szóval nézőpont kérdése, hogy ki a hibás. sajnálom én is a kutyust, de ne emészd magad.
2011. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy nagyon rossz, de túl kell lenni rajta.

Fokozza a fájdalmat, hogy a saját kutyádat ütötted el.

Szerintem jogsinál külön felkéne készíteni a vizgázókat arra hogy bizony egy sofőr ohatatlanul is elüt állatot, élete során talán nem is csak egyett.

Rengeteg macska van, akik csak úgy átrohannak az úton, télen amikor veszélyes a hirtelen fékezés, tuti nem tudsz megálni.

Velünk volt olyan hogy az autópályán mentünk 120-al és elénk ugrott egy kutya (máig nem tudom hogy került oda), párom persze fékezett de mit sem ért, ha meg elrántja a kormányt, akkor a korlátra tekeredünk fel.

Sajnos ez hozzá tartozik a jogosítványhoz.

Aki azt mondja hogy soha még állatot nem ütött el, az hazudik.

2011. dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ő szaladt a kocsi alá, és nem te akartál keresztülhajtani rajta, szóval ne hibáztasd magad.


A macskák még hülyébbek: gubbasztanak az út szélén, lesik hogy jössz feléjük autóval, amikor már csak 10 méterre vagy eszükbe jut hogy halaszthatatlan dolguk van a túloldalon és kirohannak eléd.

2011. dec. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ember (22:42) mielőtt leugatsz valakit, kicsit művelődj.. 17 évesen lehet jogsija az embernek, nem tudom már hány éve így van.. Még írta is, hogy most kapta meg a jogsit..


Am faterom is elütötte az egyik kiskutyánkat tolatás közben, 30 éves vezetési tapasztalattal, szóval ne emészd magad!!


Viszont, ahol kiskutya és autó van, ott arra kell figyelni, hogy a kutyával megértessük, nem szabad a kocsi alá rohangálni. Ha valaki kiáll a kocsival, másnak a kutyákkal kell maradnia mindig. Aztán szépen megtanulja, hogy nem szabad.

2011. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!