Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol tud elhelyezkedni egy...

Hol tud elhelyezkedni egy etológus?

Figyelt kérdés
Engem nagyon érdekel az etológia, a kutyák és a viselkedésük, de nem tudom, hogy ha iylen irányban tanulnék tovább az megérné-e. Milyen munkalehetőségek vannak, és ebből meg lehet élni?

2011. dec. 29. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok szakma "hobbiszakma" ...pl...ha befutott állatorvos vagy és van pénzed, szórakozásból tanulsz etológiát.

Nyithatsz kutyakiképző iskolát vele.


De lehet, hogy nincs igazam.

2011. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Manapság?

[link]

2011. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm

második, sajnos igazad van...

2012. jan. 3. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon érdekel a kutyák viselkedése, de már csináltam gy szakot és azzal sem tudok elhelyezkedni (turizmus), így még egy hasonlóan izgalmas, érdekes, de végülis hasztalan papírt nem csinálok. Inkább veszek egy könyvet, abból is sok érdekességet megtudok a kutyákról és így sajnos csak hobbi marad.

Tényleg azoknak éri meg, akik állatorvosok vagy eltartott feleségek :D

Néhány maradhat az egyetemen tanítani, esetleg itthoni felméréseket végez, de szerintem még nagyon pest központú :/

Kutyakiképzőként határozottnak kell lenni, sokat kell kiabálni, mivel szabad területen vagy és több kutya is jelen van, fegyelmezni kell, inkább férfiakat látok ilyen munkakörben.

Női trénerek tán inkább csak a kisebb kutyáknál jellemző, talán kiállítások előtt, de ezekre is megvan a már jól bevált ember, szóval szerintem baromi nehéz ezzel jó munkát találni vagyis találni egyáltalán.

2012. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!