Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Jákói állatkínzással kapcsolat...

Jákói állatkínzással kapcsolatos. Hogyan vehetem magamhoz az állatokat?

Figyelt kérdés
Most volt a hírekben, hogy egy nő egy Jákó nevű kistelepülésen szörnyű körülmények között tartott kutyákat, madarakat, kecskéket. Az érdekelne, hogy el lehet e hozni néhány állatot, jobb körülményeket, szerető otthon biztosítanineki. Engem nagyon érdekelnek a papagájok és az a bernáthegyi is amelyik a napra volt kikötve. Szívesen magamhoz venném őket. Ha valaki tudja, hogy hogyan lehet az légyszi írja meg.
2009. máj. 24. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, keresd fel az rtl szerkesztőségét, ott biztosan tudnak segíteni! Írj e-mail erre: rtlklub.hu@rtlklub.hu vagy

Cím: RTL Klub

1222 Budapest, Nagytétényi út 29


esetleg:Telefon: (06-1) 382-8282

Remélem tudtam segíteni!

2009. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

juuj nagyon szépen köszönöm, írok nekik, meglátjuk mi leszˇˇ

én meg azt remélem, hogy az állatokon tudok segíteni.

köszi

2009. máj. 24. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Állatvédő szervezetekhez kerülnek és tőlük lehet majd örökbefogadni. Többet nem kell szenvedniük, hisz ezek a szervezetek mind komoly örökbefogadási szerződéssel, ivartalanítva adják majd őket örökbe. A nő más településre átvitte az állatok egy részét, de remélhetőleg az ottani hatóságok is együttműködőek lesznek az állatvédőkkel és hamarosan megoldódik az állatok sorsa. Úgyhogy szerintem a helyi állatvédőket hívd fel.
2009. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi majd rákeresek neten, hogy mi a telszámuk. Írtam az rtl-nek persze még nem írtak vissza:S

Szegény álltok,:( nem tudom, hogy lehet egy ember ilyen. Megértem ha szereti az állatokat. Én is imádom őket, és mindig többet akarok, de akkor sem veszek annyit, amennyit már nem tudnék normális körülmények között eltartani...

2009. máj. 25. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Legújabb fejlemények szerint a hatósági állatorvos szerint nem történt állatkínzás, ő mindent rendben talált. Hát így mennek itt Magyarországon a dolgok...Fel lehet jelenteni a nőt, ami bazi sok idő. Ezalatt elpusztulnak szerencsétlen állatok.
2009. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bammeg, mostanában már nem is nézek tévét.

Mindent rendben talált az állatorvos, mi? Az ilyet fel kéne akasztani, vagy inkább ki kéne kötözni a napra, mint azt a szerencsétlen kutyát. Még jó, hogy nem láttam a riportot.

Majd írd meg, hogy sikerült-e befogadnod őket, légyszi!

Nekem is sok macskám van, már mindenki elmebetegnek néz miattuk, de nem érdekel. Szépen tartjuk őket, naponta kétszer esznek, kipárnázott ágyuk van, azonnal visszük őket kórházba, ha betegek. Ha megtehetem, miért ne tartsam őket? De azt sosem tudnám megtenni, hogy befogadok 50-60 macskát, aztán meg a mocsokban éheztetem őket. Ha lenne pénzem, ennyi macskám lenne, de kifordul a gyomrom, mikor az ilyen emberek állatbarátnak nevezik magukat.

2009. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!