Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan cseréljem a pókomnak a...

Hogyan cseréljem a pókomnak a tőzeget?

Figyelt kérdés
Szeretnék friss tőzeget neki rakni,de nem tudom,hogyan vegyem ki a viváriumból?Eléggé félős és ha felhúzom a viváriumot egyből "menekül"!Hallottam olyat hogy valami műanyag doboz szerűséget tegyek rá,azalá pedig csúzstassak valamit így ki tudom venni!Suerintetek mi a legjobb megoldás hogy azért ne csípjen meg?:)
2009. máj. 25. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
pohár a pókra,és alá csúsztass egy kemény lapot!!így ki tudod szedni
2009. máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. máj. 25. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:

chemotox...

Sry ezt nem lehetett kihagyni :)

2009. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia,tudni kellene melyik fajrol van szó..ha valamelyik talajlako faj egyedét tartod azokat lehet terelni(dobozba).. de mivel azt irtad hogy menekülne nagyon így már nem tudom..mindenképp dobozba kell terelned valahogy..
2009. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagansról van szó.
2009. júl. 13. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:
a poharas módszer nem jó?
2009. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a poharas módszer lesz az tűnik a legjobbnak...bár nem olyan tágas a vivárium, mert a bujkáló a nagy részét elfoglalja, de megoldom!
2009. júl. 14. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!