Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi okozza azt, hogy egyik nap...

Mi okozza azt, hogy egyik nap még semmi baja a báránynak, másnap meg a bordájától a combjáig egy seb van, és kilóg a bele rajta?

Figyelt kérdés
Valami vadállat okozza ezt? Vagy mi lehet még az oka? Semmi olyan nincs,amitől megsérült volna (már mint nincs kiálló drót,cső,semmi). Esetleg macska is csinálhat ilyet?

2012. jan. 26. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Szerintem ha vadállat okozná, akkor nem csak ez az egy seb lenne rajta, illetve nem élné túl (mármint gondolom így sem, de vadállat elől nem tudna már így elmenekülni. Meg nem is nagyon van olyan ragadozó, ami ilyen sebeket ejtene egy ekkora állaton). Én inkább mégis sérülésre gondolok, talán jobban át kellene vizsgálni a helyüket, hátha találsz valahol vért. Macska nem csinálna ilyet, még ha akarna se, mert a körme rövidebb, mint a bunda.
2012. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszod!
2012. jan. 26. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Kecskét nem tartotok esetleg? Vágásnak vagy szakadásnak tűnik inkább?
2012. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Épp most szólt mostohaapám,hogy azon az oldalon,ahol lyuk van,ott hiányzik a szeme is. Nem lehet ez valami betegség?
2012. jan. 26. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég durván hangzik. Betegségtől nem lyukad csak úgy ki egyik napról a másikra az állat, és a szemét sem veszíti el. Miért nem hívtok állatorvost? Többet tudna mondani, mint mi itt látatlanban, különösebb szakértelem nélkül. Ide főleg hobbiállat tartók járnak.
2012. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát a doki sem tudott mit mondani sajnos,azért is gondoltam,hátha járt ár így valaki más is! Azért köszönöm a segítséged!
2012. jan. 26. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!