Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ilyen egy állatszerető ember?...

Ilyen egy állatszerető ember? (lent)

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Én(valódi állatbarátként) nem értem, hogy lehet "lerohadt dögözni" egy szerencsétlen állatot, aki semmit nem ártott senkinek, ráadásul az illető "imádja" őket.


2011. aug. 23. 03:04
 1/8 anonim válasza:
38%
hát ha apám és egy kutya között kéne választani akkor a kutyát megölném inkább ... pedig imádom az állatokat...
2011. aug. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Egyetértek az elsővel, nem attól lesz valaki állatbarát, hogy ész nélkül költi rá a pénzt, miközben a saját családja meg akár meg is dögölhet. És fordítva, attól, hogy nem nyalja ki minden állat seggét autómatikusan még szimpatizálhat velük.
2011. aug. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

persze, bele lehet kötni másokba.. én is írtam már ide kérdést, a tengerimalacommal kapcs, és másnap újabb kérdésbe be is linkelték a kérdésemet, hogy hogy lehetek ilyen hogy így meg úgy tartom a malacomat.. persze csak egy képet láttak róla, rossz következtetést vontak le és engem szidtak olyanért, amiben nem is volt igazuk.

én is szeretem az állatokat, nagyon, de ha az én anyám viselkedne így hogy apám lába helyett a kutyát műttetné meg akkor én is elhordanám mindennek azt a kutyát..

lehet belekötni a másikba, de ezzel csak saját magadat alacsonyítod le..

2011. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudjátok, aki esetleg megmondta volna neki, hogy semmi köze az anyjáék pénzéhez vagy hogy hogy beszél a kutyáról, annak a válaszát töröltette(nemcsak az enyémet, hanem még legalább kát válaszolóét).


04:04: Nem arról van szó, hogy választani kell köztük, hanem hogy a szülőknek van SAJÁT pénzük, amit arra költene, amire akarnak, és lányuknak nincs joga beleszólni ebbe!


07:43: Az nem seggkinyalás", ha rosszul, én meg elviszem állatorvoshoz, hogy ne szenvedjen! Itt nem arról van szó, hogy luxus cikkeket vesz neki, hanem, hogy segít rajta!


10:47: Nem, ezzel az a nő és te alacsonyítjátok le magatok, hogy egy védtelen állatot(aki senkinek sem ártott), azért szídtok, mert valaki más segít neki! Akkor már a segítőt kellene szidni, vagy nem? (Ha már minden áron "fröcsögni" akartok valakire.)


És nem nem normális

2011. aug. 23. 17:12
 5/8 A kérdező kommentje:
*két
2011. aug. 23. 17:14
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Figyelj. Ha ideges az ember (szerintem a kérdező az volt) akkor én is szoktam csunyán beszélni a macskámmal (pl.: mi a fra**ért nem tudsz a földön ülni nem az asztalon) és én is állatbarát vagyok. Főleg ha egy ismeretlen kosos állatról van szó és a kérdező meg terhes és az ilyen állatoktól csomó betegséget el lehet kapni ami a kisbaba életébe kerülhet. Meg az sem normális, hogy csak úgy lepasszolja a macskákat...ő találta ő nevelje fel és ne adja oda egy terhes nőnek akinek van elég gondja. A másik dolog meg a műtét. Inkább a műtétre tenné félre azt a 130.000 ft minthogy jött ment macskákra költse aki ki tudja milyen betegségben szenved és, hogy mikor hal meg. A kutyák meghalásáról meg nem is beszélve szerintem is kettyos a vén asszony és én is kiborulnék.
2011. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó vagyok: *koszos [rosszul írtam]
2011. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Annyira rossz ilyen válaszokat olvasni. :( Miért kell élet-életet mérlegre helyezni? A kutya/macska is lehet ugyanolyan érvényű családtag, ez rengeteg családban így van és nincs is ezzel semmi baj.
2013. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!