Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti is félnétek?

Ti is félnétek?

Figyelt kérdés

a tengerimalacomnak a szőre tövénél fehér kis"kukacok" vannak.holnap visszük el állatorvoshoz. a nővérem azt mesélte nekem (neki is volt a malackájával ilyen problémája) hogy kapni fog egy oltást és utána még egy jó darabig fájni fog neki. és hogy valami síró hangot is fog kiadni.nagyon féltem őt.ne tudo hogy jobb lenne e ha csak anya menne be a malaccal vagy én is bemennék:(

12/L


2012. febr. 19. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Félnék, hogy ennyi ésszel mi lesz belőlem.
2012. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nagyon vicces...
2012. febr. 19. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:

ezek valamilyen élősködők.. valószínű hogy kap majd valamilyencsöpögtetős ízét.. és az kigyilkolja majd őket...

ahogy olvasom a malacod egyedül van... mindenképp szerezzetek be mellé egy társat mert egyedül nagyon nem jó nekik...

mekkora a ketrece?

2012. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ez nem lehet túl gusztusos! De ez van, szerintem mindenképp menj be vele, végülis te vagy a gazdája! Jól esne neki, ha ott lennél mellette!!=)

2012. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az utolsó két választ!:)

neke most terráriumom van de nemsokára lecseréljük egy ketrecre aminek a mérete 70cm hosszú 40cm széles 35cm magas

2012. febr. 19. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:
A ketrec a jó, mert a terráriumba befülled a levegő, a ketrec szellőzik. Lehet valami élősködő megköpte, és lepetézett. Nyugi fog kapni élősködő ölőt, hamar kimegy a féreg belőle.
2012. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2012. febr. 19. 20:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudnátok szerezni egy kicsit nagyobb ketrecet?:S Ez kicsi... Főleg ha lesz társa(remélhetőleg) is.


De nézz be erre az oldalra, olvass el mindent nagyon hasznos oldal:))

[link]

2012. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az előzőhöz csatlakozok

2 tengerimalacnak egy kb 100x50-es kletrec kell...

és egyedül meg nem szabad őket tartani

2012. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!