Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet nehéz egy...

Mennyire lehet nehéz egy törpenyuszival és egy kutyával albérletbe menni? Akiknek több állatuk is van, mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi nehéz benne?Azonkívül,hogy a főbérlő kizárt,hogy megengedi.Vagy mire gondolsz?
2012. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosan erre.Hogy hogyan viszonyulnak ahhoz, ha több állat van.Mik a tapasztalatok.
2012. febr. 20. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt jó előre,már a telefonos/netes egyeztetésnél közölnöd kell a tulajjal.

Nem szoktak örülni neki,nagyon kevesen engedik.Bár nem vagyok állatos,gyakorlott bérlőnek számítok.

Az első kérdés mindig:

-Van-e valamilyen állat?

-Nincs.

-Hálistennek.

2012. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen,sok helyen egyet sem engednek.Nekem nyuszim van,még itthon lakok, itt nem lehet kutya.Viszont ha elköltözök nagyon szeretnék.Saját lakásom meg tuti nem lesz csak albérlet.:/
2012. febr. 20. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Kevés helyen engedik meg. Mi is az elmúlt hónapokban kerestünk albérletet, és nagyon nehéz volt, mert a legtöbb helyen kizárják az állatot. Nekem is nyuszim van...

De azért van remény, mert a rengeteg hirdetés közül volt amelyikbe beleírták, hogy kisállat is jöhet :)

2012. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mailerdeamon ***** válasza:

Nekem amikor cicám lett megkérdeztem a tulajdonost és megengedte. Meg is nézte a cicát, látta, hogy a lakás rendben, semmi kifogása nem volt. Mikor költözünk már így kerestem, volt aki megkérdezte, hogy nem lehet a cicát az erkélyen tartani? :)

Viszonylag hamar találtunk lakást, második cicát is engedtek. Szerintem az jó pont ha azt mondod hogy eddig is albérletben voltatok és nem volt semmi gond velük.


Akkor is fel lehet vetni a kérdést ha már megnézted a lakás, szimpatikus a főbérlő és látja rajtad, hogy nem ágról szakadt csöves vagy koszos állatokkal - nagyobb eséllyel egyezik bele. Mutathatsz aranyos fotókat is, így nem a bűz lesz az első ami a nyusziról eszébe jut. :)

2012. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekünk sem engedték az állatokat, de attól, még kapásból macskával költöztünk, később meg lett még egy. Amikor jött a főbérlő elpakoltam a tálait, és a macskát becsuktam a szobába. Ha nincs kifejezetten panasz az állatokra akkor, vagy soha nem tudja meg, hogy volt, vagy nem törődik vele, ha nincs baj vele. Mondjuk a kutya zajosabb mint a macska, de ez csak nevelés kérdése.
2012. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!